Ana sayfa Bilişim FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Ülkemizde 1979 yılında kurulan ve günümüze kadar faaliyetlerine başarılı bir biçimde devam eden firma elektronik ürünlere yönelik bakım ve onarım işini üstlenmektedir. Başarılı şirket değişen piyasa koşullarına uyum sağlamak adına yakın zamanda yapmış olduğu yatırımlar ile yeni iş kollarında da faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Bu yatırımlar ile birlikte artık yalnızca elektronik bakım onarım konusunda değil ayrıca farklı alanlarda da müşterilerine hizmetler sunmuştur. Bu hizmetler şu şekildedir.

-Markaar için özel olarak geliştirilen yazılımlar
-Kurumsal olan müşteriler için özel çözümleri üretmek
-Firmalara ait stok planlama işlemini yapmak
-Satış sonrasında da müşterilere gerekli destek ve operasyonları sağlamak
-Çağrı merkezi hizmetleri

Yukarıda sayılan işlerin tamamını aynı çatı altında toplayarak son derece başarılı bir ekip ile çalışmaları yürütmektedirler. Firmalara gerekli olan tüm teknik destek ve bakım onarım çalışmalarını sahip olduğu başarılı ekip sayesinde gerçekleştirmektedir. Firmanın teknik destek sağladığı en önemli markalardan biri HUAWEI markası olmaktadır. Marka ile alakalı tüm sorunlara çözüm üretmek ve müşteri memnuniyeti için teknik destek ve servis hizmeti sağlamaktadır.

FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 811 66 00

FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Adresi:
General Ali Rıza Gürcan Caddesi. Alparslan İş Merkezi No:29/Z1 – Merter/İstanbul

Arama Terimleri: FixSmart çağrı merkezi numarası, FixSmart iletişim bilgileri, FixSmart müşteri hizmetleri numarası, FixSmart müşteri hizmetleri numarası, FixSmart telefon numarası, FixSmart şikayet hattı, FixSmart irtibat telefonu, FixSmart destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here