Ana sayfa Alışveriş Fiyuu Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fiyuu Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
fiyuu numarasi
fiyuu cagri merkezi

Hızlı ve güvenilir paket servis hizmeti ile İstanbul ve Adana başta olmak üzere birçok farklı noktada Fiyuu tarafından hizmet sunulur. Müşterilerinin firma ile tüm hizmetler için en hızlı ve kaliteli şekilde iletişime geçmeleri için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Fiyuu iletişim adresi üzerinden alternatif iletişim kanalları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve online veya doğrudan iletişim kanalları ile firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Acil paket servis ve kurye hizmetleri kapsamında tüm müşterileri ve iş ortakları için hızlı iletişim desteği sunulur.

Fiyuu Müşteri Destek Merkezi

Fiyuu tarafından tüm müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlamak adına alternatif hizmet işlem kanalları üzerinden destek sunulur. Müşteri taleplerinin kısa sürede karşılanması ve olası hizmet aksaklıkları ve sorunlar için site online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden destek sağlanır.

Fiyuu Online İletişim Formu

Fiyuu müşteri iletişim ve başvuru formları ile firmanın hizmetlerine ilişkin taleplerinizi online formlar üzerinden çok daha kısa süre içinde bildirebilirsiniz. Müşteri destek sayfası ve iletişim sayfaları üzerinden sağlanan tüm hizmetler, tüm müşterilerin ve çalışanların firma ile en kısa sürede ve hızlı iletişim kurmasını sağlar. Online iletişim kanalları üzerinden kısa süre içined firmaya tüm konularda sorunlarınızı iletebilirsiniz. Aynı zamanda iş başvuruları içinde bu formlar kullanılabilir. Fiyuu iletişim formları:

Fiyuu İletişim E – Posta Adresi

info@fiyuu.com.tr adresinden tüm sorunlar ve hizmetler için taleplerinizi kısa süre için de firmaya iletebilirsiniz. Kurumsal e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışma başlatarak tüm sorunlarınızı elektronik ortam üzerinden iletebilirsiniz.

Bunun yanı sıra satış ve iş birliği fikirleri için satis@fiyuu.com.tr e – posta adresi üzerinden firma ile doğrudan iletişime geçmeniz mümkündür. E – posta adresleri üzerinden resmi yazışma başlatmadan önce iletişim bilgilerinizin açıkça yazdığınızdan ve taleplerinizi resmi ve net bir dille ifade ettiğinizden emin olunuz.

Fiyuu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fiyuu hızlı ve güvenilir paket servis hizmetleri kapsamında firmanın sunduğu tüm hizmet detayları, yaşadığınız sorunlar ve tüm talepleriniz için çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Firmanın telefon numaraları üzerinden iletişime geçerek tüm soru, görüş ve talepleriniz için firma yetkililerinden kurumsal destek alabilirsiniz. Türkiye’de paket servis hizmetleri sunana firmanın, kurye, hizmet veya farklı bir hizmeti için yaşadığınız sorunları veya diğer kurumsal işlemlerinizi aynı telefon numaraları üzerinden yapabilirsiniz.

  • Fiyuu Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 220 70 90
  • Fiyuu Merkez Telefon Numarası: +90 532 111 98 66

Fiyuu Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Fiyuu müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişime geçmek için firmanın mevcut iletişim kanallarını kullanmanız yeterlidir. 0 850 220 70 90 kurumsal çağrı merkezi telefon numarasını arayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçemeden önce firmanın çok daha hızlı yanı veren online iletişim hizmetlerini kullanmanız mümkündür.

Fiyuu Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından firmalar tarafından sosyal medya hesapları ve online hizmet seçenekleri de yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Bu alanda öncü firmalardan biri olan Fiyuu tarafından kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden hizmet detayları ve faaliyetlerin yanı sıra, müşteri desteği alabilirsiniz. Popüler sosyal medya platformları üzerinden firma tarafından resmi hesaplar ile hizmet sunulur. Fiyuu resmi sosyal medya hesapları: