Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Forum İstanbul’un yapımına 2006 yılında başlanmasıyla beraber 2009 yılında resmi olarak açılışı gerçekleştirildi. Türkiye pazarına giriş yapan yabancı markaların ilk mağazalarını açtığı Forum İstanbul, Türkiye’nin önde gelen forum adreslerinden biri olarak kabul edilir. Bina yapısı, çoklu yapıdan oluşmaktadır. Beş katlı tasarımıyla birlikte toplamda; 15 kafe, 34 restoran, 265 mağaza ve bunlara ek olarak 5.000 araç kapasitesine sahip otoparkla hizmet vermektedir.

Multi Development firması tarafından geliştirilen bir proje olan Forum İstanbul, mimari yapısıyla diğer forumlardan ayrılan ve kolaylıkla tanınan yapıdadır. Kolay ulaşıma olanak sağlıyor olmasıyla beraber lokasyon açısından avantajlıdır.

Forum İstanbul bünyesinde; ev dekorasyonu-mobilya mağazaları, giyim mağazaları, teknoloji mağazaları ve aksesuar mağazaları bulunmaktadır. Önde gelen global markalara ev sahipliği yapmaktadır. 30.000 m2’lik eğlence alanlarıyla beraber 11 farklı konseptten oluşan eğlence noktaları bulunmaktadır.

Forum İstanbul’da kalıcı sanat eserleri de yer alır. Kompleks yapısı sayesinde herkes için istenildiği gibi vakit geçirebilme olanağını sağlıyor olmasıyla beraber, İstanbul’un özel konseptine sahip forum adresleri arasında lider marka özelliğini taşır.

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0 (212) 443 13 50

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@forumistanbul.com.tr

Arama Terimleri: forum istanbul çağrı merkezi numarası, forum istanbul iletişim bilgileri, forum istanbul müşteri hizmetleri, forum istanbul müşteri hizmetleri numarası, forum istanbul telefon numarası, forum istanbul irtibat tel, forum istanbul şikayet, forum istanbul şikayet numarası, forum istanbul email adresi, forum istanbul destek hattı, forum istanbul çağrı merkezi, forum istanbul iletişim numarası