Ana sayfa Sosyal Medya Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

3

Foursquare gibi kullanıcı kitlesi yüksek olan birçok sosyal medya uygulamalarının iletişim hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Foursquare çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Telefon temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Foursquare çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Foursquare üyeleri olarak istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Foursquare çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını iletişim temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Foursquare resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya destek hizmetlerinden destek almak en iyi ve güvenli seçenektir.

Maalesef Foursquareçağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Foursquare uygulamasında yer alan Yardım sekmesi aracılığıyla sorununuzun çözümünü yardım sekmesinden bulabilirsiniz. Yardım sekmesinden bulunan bildirim formunu doldurup yardım bildirimini iletebilirsiniz. Aşağıdaki vermiş olduğumuz iletişim e-mail adresi ile ingilizce yardım merkezini ziyaret ederek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
support@foursquare.com

Arama Terimleri: foursquare iletişim bilgileri, foursquare telefon no, foursquare irtibat tel, foursquare canlı destek, foursquare müşteri temsilcisi, foursquare şikayet hattı

3 YORUMLAR

  1. İşletmemin ismi değişti aynı adreste düzenleme yapmıştım yeniden eski halinek döndü işletmemin yeni adı Zozo Rumeli Meyhanesi ancak Zozo deniz ürünleri diye gözüküyor lütfen yardımcı olurmusunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here