Ana sayfa Sosyal Medya Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

8

Foursquare gibi kullanıcı kitlesi yüksek olan birçok sosyal medya uygulamalarının iletişim hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Foursquare çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Telefon temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Foursquare çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Foursquare üyeleri olarak istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Foursquare çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını iletişim temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Foursquare resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya destek hizmetlerinden destek almak en iyi ve güvenli seçenektir.

Maalesef Foursquareçağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Foursquare uygulamasında yer alan Yardım sekmesi aracılığıyla sorununuzun çözümünü yardım sekmesinden bulabilirsiniz. Yardım sekmesinden bulunan bildirim formunu doldurup yardım bildirimini iletebilirsiniz. Aşağıdaki vermiş olduğumuz iletişim e-mail adresi ile ingilizce yardım merkezini ziyaret ederek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
support@foursquare.com

Arama Terimleri: foursquare iletişim bilgileri, foursquare telefon no, foursquare irtibat tel, foursquare canlı destek, foursquare müşteri temsilcisi, foursquare şikayet hattı

8 YORUMLAR

 1. Merhaba foursquare hesabına yıllardır girmiyorum. e-mail şifremi ve o zamanlar kullandığım telefon numaramıda bilmiyorum ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz.

 2. Mailler stiyorum hic birine cevap gelmiyor , yardimvi olurmusunuz ? Tel iletisim kurabilecegim bir numara sriyorum.

 3. Merhaba
  METİN FOTOĞRAFÇILIK Adı ile kayıt oldum fakat whatsapp tan konum yollarken bitişik olan işyerim listede görünüyor işyerim görünmüyor ilgilenirseniz sevinirim…
  Haritada arattığım zaman çıkıyor fakat konum yollarken ismim görünmüyor.

 4. İşletmemin ismi değişti aynı adreste düzenleme yapmıştım yeniden eski halinek döndü işletmemin yeni adı Zozo Rumeli Meyhanesi ancak Zozo deniz ürünleri diye gözüküyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 5. ADRES DEĞİŞİKLİĞİ VE TELEFON NUMARAMIZ DEĞİŞTİ NASIL YAPABİLİRİM ARANMAK İSTİYORUM
  05423631919

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here