Ana sayfa Özel Kurumlar Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Galatasaray, Türkiye’nin taraftar olarak en büyük gruba sahip olan 3 büyük İstanbul takımının içerisinde bulunan bir takımdır.

Galatasaray Nedir?

1905 yılında Galatasaray Lisesi’nde okuyan Ali Sami Yen ve arkadaşlarının birlikte kurduğu şimdilerde Türkiye 1. Futbol Ligi(Süper Lig) takımlarından birinin adıdır. Galatasaray adı düşünüldüğünde genellikle futbol kulübü bilinir fakat Galatasaray birçok spor dalında takımlara sahiptir. Galatasaray Spor Kulübü merkezi İstanbul’dadır ve maçları TT Arena stadyumunda oynanır. Galatasaray’ı sarı ve kırmızı renkleri temsil eder. Maskotu ise aslandır. Ultraslan, Galatasaray’ın en büyük taraftar grubudur.

Galatasaray’ın Yarıştığı Spor Dalları Nelerdir?

Galatasaray, en çok futbol dalında bilinir fakat basketbol, voleybol, boks, atletizm, yelken, kürek, masa tenisi, yüzme gibi spor dallarında yarışır.

Galatasaray’ın Spor Okulları Nelerdir?

Galatasaray’ın futbol akademisi, voleybol okulu, basketbol okulu, yelken okulu, yüzme okulu, binicilik okulu ve judo okulu vardır.

Galatasaray’ın Tesisleri Nelerdir?

Galatasaray’ın Türk Telekom Arena stadı, Galatasaray Kalamış Tesisleri, Galatasaray Adası, Florya Metin Oktay Tesisleri, Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu, Galatasaray Beyoğlu Hasnun Galip Kulüp Merkezi, Galatasaray Küçükçekmece Kürek Tesisleri ve Galatasaray Nevzat Özgörkey Binicilik Tesisleri vardır.

Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
Ali Sami Yen Spor Kompleksi
Türk Telekom Stadyumu
Huzur Mahallesi. 34415 Seyrantepe
Sarıyer / İstanbul
Telefon : 0 212 305 19 05 / 305 19 01
Faks : 0 212 273 28 59

Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Formu Linki
İletişim Linki

Arama Terimleri: galatasaray çağrı merkezi numarası, galatasaray iletişim bilgileri, galatasaray irtibat telefonu, galatasaray telefon numarası, galatasaray müşteri hizmetleri, galatasaray e-mail adresi, galatasaray şikayet hattı, galatasaray destek hattı, galatasaray kulüp merkezi numarası, galatasaray iletişim formu linki

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here