Ana sayfa Bankalar Garanti Bireysel Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Bireysel Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Garanti bireysel emeklilik kişilerin belli bir dönem sonunda toplu olarak ödeme alabilecekleri bir birikim sistemidir. Garanti Bankası’na bağlı olarak hizmet veren Garanti Emeklilik kapsamında müşteriler, diledikleri kadar prim ödemesi yaparak birikim gerçekleştirmektedir.

Müşteriler bu sistem sayesinde ne kadar prim ödeyebileceklerini belirleyebilecekleri gibi kaç ayda bir ödeme yapacakları gibi belli planlamaları da kendileri gerçekleştirebilmektedir.
Neden Garanti Bireysel Emeklilik?

Garanti bireysel emeklilik aracılığı ile 18 yaşın üzerinde olan tüm bireyler birikim gerçekleştirebilmektedir. Aynı zamanda belli bir süre sonunda toplam primler ikramiye şeklinde geri alınabilmektedir. Sistem aslında tamamen bir kumbara şeklinde işler. Müşteriler her ay, 3 ayda bir ya da 6 ayda bir gibi seçenekler ile ödemelerini gerçekleştirmekte ve diledikleri zaman sistemden çıkarak biriken tutarlarını alabilmektedir.

BES adı verilen bireysel emeklilik sistemi kapsamında bir diğer önemli unsur ise farklı para birimleri aracılığı ile de birikim gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Müşteriler aynı zamanda Garanti Bireysel Emeklilik işlemlerinin tamamını mobil uygulama aracılığı ile de sağlayabilmektedir.

Garanti Bireysel Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 

444 0 336

Arama Terimleri: garanti emeklilik iletişim bilgileri, garanti emeklilik çağrı merkezi, garanti emeklilik iletişim, garanti emeklilik destek hattı, garanti emeklilik müşteri hizmetleri, garanti emeklilik şikayet hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here