Garanti Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bir insan eğer yaşamı boyunca güvende olmak istiyorsa yapması gereken Garanti Emeklilik ile kendisini garanti altına almaktır. Böylece doğru bir tercih yaptığı için yaşam boyu bunun faydasını görecektir. Emeklilik döneminde hiçbir zorluk çekmemekle birlikte aynı zamanda rahat bir nefes alabilecektir.

Başvurabilme Seçenekleri

Başvurabilmek için etkinliklerin altında bulunan katılım formunu doldurmak gerekmektedir. Bununla birlikte mesai saatleri içerisinde telefonla ile ulaşarak da başvurabilmek mümkündür.

Garanti Emeklilik ve Sağladığı Özel Haklar

Garanti Emeklilik sayesinde hem haklarımızı koruyabiliriz hem de birçok avantajdan yararlanabiliriz. Her ay yapılan aktivitelere indirim ile birlikte daha düşük bir fiyata katılabiliriz. Aynı zamanda bizimle birlikte bir yakınımız yahut bir misafirimiz de bu haktan yararlanabilir.

Bireysel Emeklilik Sistemi

Her insan yaşam standartlarının yüksek olmasını ister. Bunun garanti altında olması her insanın dilediği bir şeydir. Bunun içinde BES(Bireysel Emeklilik Sistemi) kolaylık sağlayan bir sistemdir. Yaptığınız her birikim garanti ve güven içerisinde olur. Aynı zamanda yatırım konusunda da birçok konuda yardımcı olabilmektedir. Rahat bir emeklilik için her anlamda yararı dokunmaktadır. Bununla birlikte hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %25 oranında devlet katkısı alırsınız. Bu demek oluyor ki her 100 TL devlet katkısı ile 125 TL olur. Gerek paranızı değerlendirmek gerekse birikim yapmak için en doğru adrestir. Aynı zamanda istediğiniz zaman yatırımlarınız sayesinde bireysel emeklilik fonuna sahip olabilirsiniz. Emekli olabilmek için sistemde 10 yıl kalma ve 56 yaşını doldurmuş olma şartı aranır.

Garanti Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 0 336

Arama Terimleri: garanti emeklilik çağrı merkezi numarası, garanti emeklilik iletişim, garanti emeklilik iletişim numarası,  garanti emeklilik telefon numarası, garanti emeklilik şikayet hattı, garanti emeklilik müşteri hizmetleri numarası, garanti emeklilik destek hattı

Yorumları Göster (1)

  • Maaşımı garanti bankasına taşiya bilmem için yardımcı olabilir misiniz 4440333 nolu müşteri hizmetleri ne ulaşılamıyor

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*