Ana sayfa Özel Kurumlar Garentapro Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garentapro Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
garentapro iletisim
garentapro cagri merkezi

Araç kiralama ve filo yönetimi için müşterilerine kurumsal/bireysel hizmet sağlayan Garentapro, müşterilerinin tüm sorunlarına hızlı ve kaliteli çözüm önerileri sağlamak için alternatif iletişim kanalları ile hizmet sunar. Türkiye’nin en büyük araç kiralama ve filo yönetimi firmalarından biri olan Garentapro ile iletişime geçmek için online veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden birini tercih edebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmetlerinden kısa süreli araç kiralama hizmetlerine kadar geniş hizmet seçenekleri sağlayan Garentapro müşteri memnuniyeti açısından kesintisiz iletişim imkanı sağlar. Garentapro iletişim merkezi üzerinden alternatif iletişim kanallarını görüntüleyerek destek alabilirsiniz.

Garentapro Müşteri Destek Merkezi

Garentapro iletişim merkezi üzerinden firma ile görüşmeden önce sunulan tüm iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür. Özellikle araç kiralama sırasında satış sonrası veya öncesi yaşadığınız sorunların çözümü, hizmet detayları veya diğer konularda firma ile çağrı merkezi veya online iletişim formu üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Garantepro ile müşteri destek hattı üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak anında görüşme sağlayabilirsiniz.

İletişim sayfası üzerinden hızlı erişim sağlayarak firmanın tüm iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür.

Garentapro Müşteri İletişim Formu

Garentepro iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra sorunlarınızı online olarak firmaya yazılı biçimde iletmeniz mümkündür. Kısa süre içinde form üzerinde belirttiğiniz iletişim adresleri üzerinden firma yetkilileri tarafından geri dönüş yapılır. Garentapro ile üç farklı konuda iletişim formu üzerinden sorunlarınızı iletmeniz mümkündür. Garentapro Bize Yazın sayfası üzerinden dilediğiniz konuda firma ile yazışma başlatabilirsiniz.

Garentapro İletişim E – Posta Adresi

Firma ile resmi yazışmalarını e – posta üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. kiralama@celikmotor.com adresi üzerinden sorunlarınızı resmi ve açık bir dille firmaya ileterek kısa süre içinde sağlıklı çözüm önerileri almanız mümkündür. İster online isterseniz de doğrudan çağrı merkezleri üzerinden iletişime geçerek anında etkili çözüm önerileri almanız mümkündür.

Garentapro Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Araç kiralama hizmetleri kapsamında yaşadığınız problemlerin en hızlı çözümünü müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak kısa süre içinde istediğiniz konuda firma yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

  • Garantepro Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 4 263
  • Garantepro Genel Müdürlük: 0 216 656 26 00

Garentapro Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 4 263 numaralı çağrı merkezini aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile mesai saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemlerinin dışında diğer alternatif iletişim kanallarını görüntüleyerek sorunlarınıza en hızlı ve profesyonel çözüm önerilerini alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra Garentapro Araç Servis Noktaları üzerinden firmanın en yakın birimlerini görüntülemeniz mümkündür.

Garentapro Resmi Sosyal Medya Hesapları

Müşteri memnuniyeti açısından dijital dönüşüme önem veren Garentapro tarafından tüm müşterileri için sosyal medya üzerinden destek sağlanır. Firma tarafından sağlanan tüm hizmetlere yönelik sosyal medya üzerinden yapılan duyuru ve kampanya bültenlerini takip ederek haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşadığınız sorunları sosyal medya üzerinden firmaya ileterek etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Popüler sosyal medya platformları üzerinden sağlanan hizmetler kapsamında müşterilerinin en kısa sürede resmi sosyal medya hesapları üzerinden firma ile iletişime geçmesi mümkündür. Garantepro resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here