Ana sayfa Alışveriş Gedik Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Yatırım çağrı merkezi veya online iletişim kanallarını kullanarak firmanın finans çözümlerinden yararlanabilir veya finans ürün ve hizmetlerine ilişkin bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Gedik Yatırım iletişim merkezi üzerinden yer alan tüm iletişim kanallarını kullanarak hızlı çözümler alabileceğiniz gibi doğrudan firmanın hizmet aldığınız şubesi ile görüşerek çok daha hızlı çözüm önerileriyle karşılaşabilirsiniz.

Gedik Yatırım İletişim Merkezi ve Şubeler

Gedik Yatırım destek merkezi üzerinden firma ile görüşebileceğiniz alternatif tüm iletişim kanallarını görüntüleyebilirsiniz. İletişim merkezi hızlı erişim adresini kullanarak firma tarafından müşterileri için sunulan tüm iletişim yöntemleri en kısa sürede kurumsal çözümler elde etmenizi sağlayacaktır. Güncel iletişim kanalları sayesinde sorunlarınızı iletebilir, talep bildirimi yapabilir veya ürün ve hizmetlere ilişkin tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Gedik Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Yatırım çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak en kısa sürede hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Günün her saatinde firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin çözüm önerileri alarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Çağrı merkezi üzerinden sorunlarınızı bildirebileceğiniz gibi hizmet aldığınız şube ile iletişim geçerek çok daha kısa sürede yanıt almanız mümkündür.

  • Gedik Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 435
  • Gedik Yatırım Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 453 00 00
  • Gedik Yatırım Faks Numarası: 0216 377 11 36

Gedik Yatırım Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Gedik Yatırım çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan sonra hemen müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkündür. Başvuru/iptal, sorun bildirimi veya diğer bildirimler için kullanabileceğiniz Gedik Yatırım iletişim numarası, müşterilerinin en hızlı çözüm önerilerini almasını sağlar. 

Gedik Yatırım Müşteri İletişim Formu

Gedik Yatırım tarafından müşterilerinin en hızlı ve kurumsal çözümleri alması için çağrı merkezi iletişim kanallarının yanı sıra online iletişim kanalları ile de destek vermektedir. İletişim formunu kullanarak kişisel bilgileriniz ve mesajınız ile kısa sürede sorunlarınızın firmaya ulaşmasını sağlamanız mümkündür. Her türlü istek, şikayet ve öneri için kullanabileceğiniz online iletişim formu ile hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Gedik Yatırım E – Posta Adresi

gedikyatirimciiliskileri@gedik.com e – posta adresi üzerinden tüm müşterilerin firma ile yazışmalarını yapmaları mümkündür. Müşteri hizmetlerine ilişkin herhangi bir iletişim e – posta adresi olmamasının yanı sıra yatırımcılarının firma bünyesinde talep ettiği her türlü ürün ve hizmet için yatırımcı ilişkileri e – posta adresi ile görüşme sağlaması mümkündür.

Gedik Yatırım Şikayet Hattı

Gedik Yatırım firmasının hizmetlerine ilişkin şikayet bildirimlerinizi firmanın aktif tüm iletişim kanalları üzerinden yapabilirsiniz. İster çağrı merkezi ister iletişim formu üzerinden firma ile görüşme sağlayarak şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

  • Gedik Yatırım Şikayet Hattı: 444 0 435

Gedik Yatırım Sosyal Medya Hesapları

Gedik Yatırım sosyal medya hesaplarını takip ederek firma ile en kısa sürede etkileşime girebilirsiniz. Tüm güncel kampanya ve duyuruların yanı sıra geri bildirimlerinizi de sosyal medya üzerinden ileterek iletişim kanalı olarak kullanmanız mümkündür. Güncel tüm sosyal medya platformları üzerinden müşteri desteği veren firma, kısa sürede sosyal medya üzerinden müşterileri için dönüşler yapmaktadır. Her konuda sorunlarınızı sosyal medya hesapları ile de aktarabilirsiniz. Gedik Yatırım resmi sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here