Ana sayfa Alışveriş Gencallar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gencallar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

Gencallar markası, Samsun’da başladığı satışlarıyla Gencal ailesinin projesi olarak hayata geçirilmiştir. Perakendecilik sektörüne getirdiği dinamizmle beraber; İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da hizmet vermektedir. Toplamda 11 çok katlı mağazayla beraber satışlarını gerçekleştirmekte olan marka değerini taşımasıyla birlikte, sektörün önde gelen perakendecilik markalarından biri haline gelmiştir. İlk yıllarında üretim odaklı olarak çalışan Gencallar, günümüzde yerli ve yabancı markaların ürünlerini barındırmaktadır.

250’yi aşkın farklı markanın ürünlerinin mağazalarında yer aldığı Gencallar markasında 650 kişiden oluşan ekip çalışmaktadır. Erkek, kadın, çocuk ve bebek giyimlerinde satışa sunduğu ürünleriyle beraber Gencallar markası kendisine özgün konsepte sahiptir. Taxit Card seçeneği sayesinde, avantajlı ödeme yapabilme olanağını müşterileriyle buluşturmaktadır. Gencallar markası tarafından sunulan kart ödeme sistemi sayesinde, kredi kartı gerekmeksizin taksit yapılabilmesi mümkün hale getirilir.

Gencallar markası kapsamında yer alan her marka için Taxit Card alışveriş seçeneğiyle alışveriş yapabilir durumdadır. Gencallar, müşterilerin istekleri ve beklentilerine yönelik olarak gerçekleştirdiği çalışmalarla beraber, perakendecilik sektöründe yüksek ivmeli çıkış yakalayarak büyüme oranını katlamış bir markadır.

Gencallar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 216 365 34 34

Gencallar Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
gencallar@gencallar.com.tr

Arama Terimleri: gencallar çağrı merkezi numarası, gencallar iletişim bilgileri, gencallar müşteri hizmetleri iletişim, gencallar müşteri hizmetleri numarası, gencallar telefon numarası, gencallar irtibat tel, gencallar şikayet hattı, gencallar şikayet numarası, gencallar e-mail adresi, gencallar destek hattı, gencallar iletişim numarası, gencallar çağrı merkezi

Diğer içeriğimiz Evkur müşteri hizmetleri için tıklayın.

2 YORUMLAR

  1. MErhabalar Türkiye geneli olarak neden özellikle yazlık ayakkabılarınız her numarası çeşidi mevcut olmuyo Adidas diyoruz anlaşma gereği çalışmıyoruz diyorsunuz başka markalarında Numaraları yok koskoca gencallar da geçen ay bakıyorum aynı bu gün baktım yine aynı özellikle z. Burnu mağaza soruyorum öbür mağazalarda varmı orada yok ben anlamadım nesıl bir vizyon anlayışı söylermisin iz..

  2. Merhabalar
    Mesut güzel ben
    Mayıs ayında 397 olan ödemem bu ay 700 gibi 300 TL faiz çok degilmi zaten 4 aydır işsizim umarım yüzde 60 faiz indirimini uygularsiniz 15 ine kadar kapaticam fiyat düşerse
    Teşekkürler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here