Ana sayfa Bilişim Genpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Genpa gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok bilişim firmalarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Genpa çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Genpa çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Genpa müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, garanti süresi öğrenme, akıllı telefonu garantiye gönderme, genpa hakkında şikayet ve görüş bildirme gibi işlemler yer almaktadır.

Genpa çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Genpa çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 359 0 359 – 0212 359 00 00

Aşağıdaki bağlantı ile Genpa’nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genpa Resmi Web Sitesi

Arama Terimleri: genpa iletişim bilgileri, genpa telefon no, genpa irtibat tel, genpa canlı destek, genpa müşteri temsilcisi, genpa şikayet hattı

4 YORUMLAR

 1. IMEİ NO 8661O9038703221
  MODEL MEİZU MU
  servise yolladığım telefonumun 265tl tutarı iş bankasına yatırdım
  Ahmet tunca
  05327772579

 2. Merhaba serviste olan uğur koyunoğlu adına kayıtlı cihazımla ilgili dönüş sağlamınızı rica ediyorum

 3. Sizin elazığdaki İstanbul iletişim ve Elaydın iletişim den bir adet iphone 7 aldım bu cihaz ayıplı ürünmüş hat üstü e aldım İstanbul iletişim den ama cihazı Elaydın iletişim den bağlamışlar cihaz atılandı tüketici haklarına verdim değişim istendi ancak Elazığ daki firmanız genpa bu cihazın değişimini onaylamıyor şöyle böyle oldu kıvırıyorlar yani.

 4. Yaklaşık 20gün önce Türk telekom servisinden oppo marka bir telefon aldım aldıktan hemen sonra farkettimki ürün arizali sesim karşı tarafa gitmiyo kisiliyo  veya tamamen kesiliyo aldıktan 1 hafta sonra ürünü servise gönderdim ve ürün güncellenip tarafıma geri verildi ama şikayetim hala devam ediyor ve tüketici hakem heyetine gönderdiler beni kaybedeceğim zaman zarfında telefonlara zam gelecek maduriyetimin sorumlusu kim .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here