Ana sayfa Uygulamalar Getir Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurumsal çağrı merkezi iletişim adresleri ve online iletişim kanallarıyla Getir müşterileri için en kısa sürede kaliteli hizmet sunar. Kısa süre içinde tüm alternatif iletişim kanalları ile görüşme sağlayarak mevcut sorunlarınız için etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Firma üzerinden alacağınız tüm ürün ve hizmetler için karşılaştığını sorunlar, talepleriniz veya hizmet önerileriniz için Getir iletişim sayfaları üzerinden yer alan online veya doğrudan kanalları kullanarak kısa süre içinde sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanalları üzerinden kaliteli ve kesintisiz bir işlem için firmanın alternatif iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Getir Müşteri Destek Merkezi

Mobil uygulama veya web arayüzünü kullanarak sitenin iletişim kanallarını görüntüleyebilir ve en kısa sürede işlemlerinizi destek merkezi üzerinde yer alan alternatif iletişim kanallarını kullanarak yapabilirsiniz. Geniş hizmet ağı ve kurumsal yapısıyla müşterilerine anında iletişim desteği de sunan Getir tarafından her bir müşteri için kesintisiz iletişim fırsatı sunulur. İletişim bilgileri ve iletişim formuna tek bir adres üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Getir Online İletişim Formu

İletişim merkezi üzerinden firmanın tüm iletişim kanallarını ve iletişim formunu görüntülemeniz mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan kişisel ve iletişim bilgileri ile mesajınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde yazarak sorunlarınızı iletişim formu üzerinden iletebilirsiniz. Getir üzerinden alacağınız ürün ve hizmetler için karşılaştığınız her bir sorunu veya taleplerinizi kurumsal iletişim merkezleri üzerinden ileterek en kısa sürede Getir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Getir İletişim E – Posta Adresi

info@getir.com kurumsal e – posta adresi üzerinden yazışma başlatarak dilediğiniz konuda destek alabilirsiniz. E – posta üzerinden yapacağınız yazışmalarınızda ayrıca firmaya iletişim bilgileriniz de açıkça belirtmeniz ve mesajınızda açık ve resmi bir dil kullanmanız daha kısa süre içinde destek almanızı sağlar. Yardım sayfası üzerinden veya diğer iletişim kanalları üzerinden kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir çağrı merkezi telefon numarası üzerinden tüm müşterileri için kesintisiz hizmet verir. Online iletişim kanalları yerine doğrudan iletişim kanallarını ve telefon numarasını kullanarak firmanın müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlere ilişkin sorunlarınızı firma yetkililerine canlı olarak telefon ile iletmek için:

  • Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 (850) 532 50 50

Telefon numarasını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden tüm sorunlar için hızlı yanıt verilir.

Getir Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

+90 (850) 532 50 50 telefon numarasını arayarak kısa süre içinde firmanın müşteri temsilcisi ile canlı bağlantı kurabilir ve görüş, öneri ve sorunlarınızı en kısa sürede iletebilirsiniz. Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce firmanın online ve hızlı iletişim kanallarını kullanarak çok daha kısa sürede sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş durumu ve iptali, hizmet sorunları, ödeme bilgileri vb. birçok konuda sorunlarınız veya görüşlerinizi iletmek için Getir çağrı merkezi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Getir Resmi Sosyal Medya Hesapları

Getir sosyal medya hesaplarını kullanarak en kısa yoldan firma ile iletişim kurabilirsiniz. Günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve alternatif iletişim kanalları arasında sıklıkla tercih edilmeye başlamasının ardından birçok kurumsal firma tarafından da sosyal medya iletişim hizmetleri iyileştirmiştir. Sosyal medya üzerinden Getir’in sunduğu ürün ve hizmet seçeneklerine ilişkin yaşadığınız her konuda sorunu kısa sürede iletebilir ve yardım alabilirsiniz. Getir kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

3 YORUMLAR

  1. izmit cigli ilçesinde KÖFTECI IRFAN işletmenin sahibiyim..bizim sizinle çalışma şartlarımız hakkında bilgi almak istiyorum..tsk ler

  2. BEN MANİSA/AKHİSAR İLÇESİNDE BÖYLE BİR BAYİİLİK AÇMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUMUZ???BU GÜNLERDE HALKIMIZA DAHA İYİ HİZMET VEREBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM…

  3. Merhabalar Cemal gürsel caddesi no 162/A Karşiyakada bulunan on bahce alani 5.metre carsiya 150 metre mesafededir. Isyerimizin size uygun şube yeri olacağı düşundesiyim. depozito ve emlakçı bedelide yoktur. (Alternatifbank.yani) saygilarimla 05331335759 gurkan esen sahibinden.com 814347845

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here