Ana sayfa Alışveriş Getir Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Getir Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

1
getir cagri merkezi
getir numarasi

Getir çağrı merkezini aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisine bağlanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan görüşme sağlayabilirsiniz. Mobil veya web üzerinden hesabınızın iletişim kanallarını kullanarak ‘’hesabım’’ bölümünden veya diğer canlı destek ve iletişim kanalları üzerinden firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin bildirimlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Getir iletişim kanalları üzerinden yapacağınız tüm işlemler her konuda kısa süre içinde kurumsal destek almanızı ve sorunlarınızın kısa süre içinde çözüme kavuşmasını sağlayacaktır.

Getir Müşteri İletişim Merkezi

Türkiye genelinde birçok ilde market ürünleri kurye hizmetleri sunan firma sürekli gelişen hizmet altyapısı ve müşteri destek hattı ile kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmeyi başarmıştır. Müşterilerinin kısa süre içinde yaşadıkları sorunların çözümünü sağlamak için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet veren firma, mobil ya da web üzerinden iletişim geçecek tüm müşterileri için hızlı hizmetler sunar. Güncel iletişim adreslerini kullanarak kurumsal destek almanız mümkündür.

Getir İletişim Formu

Getir online iletişim formunuz kullanarak her konuda ürün ve hizmetlere ilişkin şikayet, talep veya önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Gerekli kişisel ve iletişim bilgilerinizi ilgili alanlara girdikten sonra mesajınızı da ileterek kurumsal destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmet sunan firma kısa süre içinde müşteri beklentilerini karşılayarak kurumsal destek sunmaktadır. Güncel tüm iletişim kanalları üzerinden aktif olarak görüşme sağlamanız mümkündür.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen müşterilerin doğrudan iletişim kanalları üzerinden güncel iletişim numaralarını kullanması mümkündür. Aktif iletişim adreslerini kullanarak Getir’in tüm hizmetlerine yönelik bildirimde bulunabilirsiniz. İletişim formu veya iletişim numaralarını kullanarak ister online ister doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz.

  • Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 532 50 50

Getir Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

info@getir.com kurumsal e – posta adresini kullanarak elektronik posta üzerinden talep veya şikayetlerinizi iletmeniz mümkünüdür. Kurumsal firmalar tarafından aktif olarak kullandırılan tüm iletişim kanallarına sahip firma, müşteri memnuniyeti ve müşteri sorunlarının çözümü için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunmaktadır. E – posta adresi üzerinden sorunlarınızı açık bir şekilde dile getirerek çözüm önerilerini en hızlı şekilde alabilirsiniz. İletişim e – posta adresinin yanı sıra doğrudan iletişim formunuz kullanmanız çok daha kısa sürede kurumsal destek almanız için etkili olabilir. 

Getir Şikayet Hattı

Getir şikayet hattı firmanın tüm iletişim kanalları olarak sıralanabilir. Aktif iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin şikayetlerinizi en kısa süre içinde söz konusu iletişim kanalları üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. En etkili sonuç alabileceğiniz ve sorunlarınızın en kısa süre içinde çözülerek tarafınıza dönüş yapılacak yöntem ise doğrudan müşteri hizmetleri telefon numarasını aramaktır. Müşteri hizmetlerini arayarak şikayetlerinizi en etkili biçimde Getir’e iletmeniz mümkündür.

  • Getir Şikayet Hattı: 0 850 532 50 50

Getir Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını takip ederek Getir’in tüm güncel duyurularından ve kampanyalarından haberdar olabileceğiniz gibi alternatif iletişim kanalları olarak kullanarak da sorunlarınızın çözümü için sosyal medya üzerinden Getir ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal sosyal medya hesaplarını kullanarak sorunlarınız hakkında etkili çözüm önerileri alabilir ve kısa süre içinde yardım alabilirsiniz. Her konuda geri bildirimlerinizi sosyal medya üzerinden rahatlıkla vererek tarafınıza kısa süre içinde dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Getir resmi sosyal medya hesapları:

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here