Ana sayfa Alışveriş Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Gezilog, yurt içi otelleri, yurt dışı otelleri ve uçak rezervasyonları yapmak için kurulan bir hizmet firmasıdır. Tüketiciye her türlü hizmeti vermektedir. Sadece tatil konusunda değil, ulaşım konusunda da birçok hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler ile beraber tüketicinin ulaşım veya tatil için gerekli ihtiyaçlarını gidermektedir. Yurt dışında ki ülkelere birçok turları bulunmaktadır. Yurt içinde ki her bölgeye özel turlar ile beraber konaklama hizmetleri de bulunmaktadır.

Gezilog, tüketicinin istekleri doğrultusunda uygun olan turları veya konaklamaları gerçekleştirir. Yurt içi veya yurt dışı tatilleri olmak üzere birçok seçenek bulunmaktadır. Neredeyse tüm bölgelerde bulunan konaklama otelleri ile çalışmaktadır.

Neden Gezilog?

Gezilog, tüketicilere uygun gelebilecek çok çeşitli bir ulaşım ve konaklama hizmetidir. Türkiye de yaygın olan ve düzenlenen kültür turları hizmetlerini de acente olarak vermektedir. Uçak rezervasyonları konusunda da öncülük sağlayarak, tüketicilere bu hizmeti de vermektedir. Birçok alanda faaliyet gösteren gezilog, tüketicilerin kolaylıkla tatil ve konaklama yapmasına yardımcı olmaktadır. Tercih açısından çok çeşitli hizmetleri bulunduğundan, tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Gezilog Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
(0216) 212 0 442

Arama Terimleri: gezilog çağrı merkezi numarası, gezilog iletişim bilgileri, gezilog iletişim numarası, gezilog telefon numarası, gezilog şikayet hattı, gezilog müşteri hizmetleri numarası, gezilog destek hattı, gezilog irtibat telefonu, gezilog tel no