Girne Amerikan Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Öğrenci İşleri Telefon Numarası

Girne Amerikan Üniversitesi, Kıbrıs’ta kurulmuş olan bir üniversitedir. Şu anda YÖK’e bağlı olarak hizmet veren ve birçok öğrencinin eğitim gördüğü bu kuruluş, birçok bölümde öğrenci kabul etmektedir. 1985 yılında kurulan ve kurulmuş olduğu günden bu yana, eğitim vermiş olduğu alanların sayısını her geçen gün artıran, öğrenci kontenjanlarında da artırıma giden üniversite, Kıbrıs’ta üniversite okumak isteyen kişilerin başlıca tercihlerinden birisini oluşturmaktadır.

Uluslararası bir üniversite olma niteliği taşıyan GAÜ, bugün dünyanın dört bir yanından öğrenci kabul etmekte, birçok bölümde de vermiş olduğu uluslararası diplomaları ile öğrencileri için pek çok imkan sunmaktadır.

7 ülkede faaliyet gösteren Girne Amerikan Üniversitesi’nin merkezi, bugün Kıbrıs’ta yer almaktadır. Sri Lanka’da açmış olduğu kampüsü ile ağını oldukça genişleten Girne Amerikan Üniversitesi, eğitim vereceği kampüsleri sürekli olarak artırmaktadır.

Araştırma merkezleri, laboratuvar ve kampüsleri ile bugün Kıbrıs’ta en çok tercih edilen üniversitelerin başında gelmektedir. Bu konuda hizmet almak istiyorsanız, siz de Girne Amerikan Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz.

Girne Amerikan Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Öğrenci İşleri Telefon Numarası:

90 (392) 650 2000

Girne Amerikan Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim E-Posta Adresi:

info@gau.edu.tr

Arama Terimleri: girne amerikan üniversitesi iletişim bilgileri, girne amerikan üniversitesi iletişim numarası, girne amerikan şikayet hattı, girne amerikan üniversitesi çağrı merkezi, girne amerikan üniversitesi iletişim

Yorumları Göster (2)

 • Bu sene oğlum ve kızım üniversite sınavına girecekler. Çocuklarım 2021 yılında neden GAÜ'yü tercih etmeliler? Bilgilendirebilirmisiniz.

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

 • ÖĞRENCİ İŞLERİNE ULAŞAMIYORUM !!! Telefondan arıyorum ve e-mail gönderiyorum, hiçbir şekilde iletişim sağlayamıyorum lütfen geridönüş sağlarsanız sevinirim çok önemli bir konu !

  Vazgeç

  Bir Yorum Bırakın

  E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*