Ana sayfa İnternet Siteleri Gittigidiyor Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gittigidiyor Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

19

Gittigidiyor müşterilerinin en kısa sürede karşılaştıkları sorunların çözümü için birçok farklı iletişim kanalı üzerinden işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Türkiye’nin en köklü e – ticaret firmalarından biri olan Gittigidiyor online ve doğrudan iletişim seçenekleri ile müşteri memnuniyetini sağlar. Gittigidiyor iletişim kanalları üzerinden sizin için en kolay ve hızlı iletişim yöntemini tercih ederek kısa süre içinde sorunlarınıza yanıt alabilirsiniz. Firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızın yanı sıra, iş ortaklıkları, sponsorluklar ve diğer kurumsal iletişim işlemleri içinde firmanın mevcut iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür.

Gittigidiyor Müşteri Destek Merkezi

Gittigidiyor müşteri hizmetleri destek sayfaları üzerinden firma ile ilgili tüm sorunlarınızı en hızlı şekilde yetkililere iletmeniz mümkündür. Müşteri odaklı hizmetleri kaliteli ve hızlı iletişim hizmeti sunana Gittigidiyor destek hatlarıyla tüm sorunlara kısa süre içinde yanıt verir. Diğer yandan alışverişlerinizde yaşanan sorunlar veya firma hakkında görüşlerinizi iletebileceğiniz alternatif seçeneklere yine iletişim adresleri üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Doğrudan iletişim kanalları veya online iletişim hizmetleri ile kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gittigidiyor Online İletişim Formu

Gittigidiyor ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları online iletişim formu veya canlı yardım hatları üzerinden firmaya ileterek kısa süre içinde yanıt alabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için firmanın mevcut iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Günümüzde firmaların dijital dönüşüm politikaları kapsamında uyguladıkları alternatif iletişim hizmet seçenekleri müşterilerin çok daha kaliteli bir şekilde hizmet almalarını sağlamıştır.

Gittigidiyor İletişim E – Posta Adresi

Gittigidiyor kayıtlı elektronik posta adresi: bilgi@gittigidiyor.com üzerinden firma ile e – posta yoluyla iletişime geçilmesi mümkündür. Ancak bu yöntem dışında doğrudan canlı destek veya online iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak da çok daha kısa süre içinde firmayla iletişime geçebilirsiniz. Gittigidiyor müşterilerinin kısa süre içinde tüm işlemlerini mevcut iletişim adresleri üzerinden gerçekleştirmeleri mümkündür. Güncel iletişim adresleri üzerinden işlem yapmadan önce en hızlı iletişim kurabileceğiniz yönteme hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

7/24 müşteri hizmetleri üzerinden işlem gerçekleştirerek kısa süre içinde firmadan kaynaklı sorunlarınız için çözüm önerileri alabilir veya farklı tüm konularda soru ve görüşlerinizi firmayla paylaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramadan önce firmanın çalışma saatlerini diğer işlem kanallarını incelemeniz önerilir.

 • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 252 32 29
 • Gittigidiyor Faks Numarası: +90 216 687 02 98

Gittigidiyor Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0850 252 32 29 çağrı merkezi üzerinden firmanın müşteri hizmetlerini arayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için firmanın çağrı merkezi numarasını aramanız yeterlidir. Mevcut sorunlarınızın en hızlı ve kısa yoldan çözümü için çağrı merkezi telefon numarası üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Öte yandan çok fazla müşteri hizmetleri üzerinde vakit kaybeden doğrudan online iletişim kanallarını ve iletişim seçeneklerini kullanarak çok daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi yerine getirmeniz mümkündür.

Gittigidiyor Resmi Sosyal Medya Hesapları

Gittigidiyor resmi sosyal medya hesapları üzerinden kısa süre içinde tüm kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir veya sorunlarınızı sosyal medya üzerinden iletebilirsiniz. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından müşterileri için sosyal medya hesapları üzerinden de yardım ve destek sunar. Gittigidiyor tarafından sunulan hizmetlere ilişkin yaşadığını tüm sorunları sosyal medya hesapları üzerinden de iletebilirsiniz. Gittigidiyor resmi sosyal medya hesapları:

19 YORUMLAR

 1. Müşteri hizmetleri beş para etmez. Ilgi yok alâka yok, tam bir saate yakin aramada bekledim.
  Gitti gidiyorda dıger ticaret ahlakını bilmeyen , problem yokken iyi, problem olduğunda ortada olmayanlardan .
  Boyle bir ismin , boyle sahtekar oluşu… iyi oynayanlardan sadece , başarlı yalancılar sadece , hemde cok basarili yalancılar. Hep bedava verse işim bitmiştir gitti gidiyorla.

  Eğer bir şeyler alacaksanız, dua edin problem olmasin yoksa, kaldi elinizde demektir. Cünkü arayıpta muhatap bulamazsınız

 2. cocuk yuzme havuzu aldim ne zaman gondereceksiniz musteri hizmetlerine ulasamiyorum satis kodu istiyosunuz onuda vermediniz sizde kayitli numaradan ararmisiniz

 3. Ben mayıs 28. De araç komprosörü aldım parayı yatırdım halen ses yok bilgide verimedi acaba ne oldu

 4. 18 matta 2020 de aldığım metal ayakkabılık halen gelmedi parasını ödedik karşımızda ne muhatap kişi ne aldığımız ürün var.

 5. SC 99146115 nolu kargom gelmedi nezaman göndermeyi düşünüyoruz aradan 12 gün geçti. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Buradaki yorumları okudum hiçte iç açıcı değil sizlerle ilk defa temasta bulunuyorum umarım ticari ilişkilerimiz çok iyi olur da Benim hakkinizdaki yorumum iyi olur. Müşteri temsilcisine ulasilamamak ne demek izahedilemez

 7. 18.06.2020 de eşim Seher Demir adına bir nevresim takımı sipariş vermisti halen daha gelmedi sipariş kodunu da almamış bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

 8. Slm bir hafta oldu amway fundeten Aldim parasini ödedim gelmedi hayirdirya size yolayım lütfen siparisimi

 9. Kardeşim satıs kodu diye sayiklayip duruyorsunuz. Kod mod vermediniz parayi cektiniz hesabimdan nasil alacam uruni ne sacmalim bu.

 10. Pover tec 658 sakal tiras makinesi
  İptal ettim hala baram gelmedi nezam gelir bi yardimci olurmusun
  721927 kotnumasi

 11. SARZLİ AYAK TORPUSU ALDİM URUN ELİME GECMEDEN PARAYİ SATİCİYA AKDARDAİNİZ BENİ MAGDUR ETTİNİZ YİLLARDİR BU SİTEDEN ALİSVEİRİS YAPİYORUM ONAY SURECİNİ DURDURDUGUM HALDE NEDEN BOYLE YAPTİNİZ ANNAMADİM SİMDİ BENİM MAGDURİYETİMİ KİM GİDERECEK GİTTİ GİDİYOR GUVENİRLİGİNİ KAYBETMİSTİR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here