GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GittiGidiyor gibi kullanıcı potansiyeli fazla olan birçok firma’nın çağrı merkezine bağlanmak yada müşteri hizmetleri numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. GittiGidiyor çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. GittiGidiyor çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Ürün kargolarının gelmemesi, Ürün geri iade, Şikayet ve öneri gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Gittigidiyor çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

GittiGidiyor Telefon Numarası:
+90 (216) 687 02 99


GittiGidiyor Faks Numarası:

+90 (216) 687 02 98

GittiGidiyor Adres Bilgileri:
My Office İş Mrkz. Çiğdem Sk. No: 1/14 Pk: 34746 Barbaros Mah. Ataşehir/İstanbul

GittiGidiyor Vip Destek Kodu Alma Bağlantısı:

GittiGidiyor VİP Destek Kodu Al

Bazı durumlarda faks çekmeniz istenebilir

GittiGidiyor İletişim Formu:

GittiGidiyor İletişim Formu

Arama Terimleri: gittigidiyor iletişim bilgileri, gittigidiyor telefon no, gittigidiyor irtibat tel, gittigidiyor canlı destek, gittigidiyor müşteri temsilcisi, gittigidiyor şikayet hattı