Ana sayfa Alışveriş Gittigidiyor Çağrı Merkezine Direk Bağlanma

Gittigidiyor Çağrı Merkezine Direk Bağlanma

3

Türkiye’nin önde gelen e – ticaret sitelerinden GittiGidiyor, müşterilerinin kesintisiz ve kaliteli bir şekilde karşılaştıkları tüm sorunlar için kısa sürede çözüm almaları için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunar. İster doğrudan iletişim kanalları ile isterseniz de online iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde sorunlarınızı veya görüşlerinizi firma temsilcileri ile paylaşabilirsiniz. GittiGidiyor iletişim numarası üzerinden: 850 252 32 29 nolu telefonu arayarak anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Doğrudan iletişim kanallarının yanı sıra online iletişim formu veya bildirim merkezleri ile destek alarak çok daha kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız tüm ürün ve hizmet alışverişlerine yönelik sorunları müşteri temsilcisine direkt bağlanarak doğrudan firma yetkilileri ile paylaşabilirsiniz.

GittiGidiyor Destek ve İletişim Merkezi

GittiGidiyor müşteri hizmetleri destek hattı üzerinden firma ile nasıl iletişim kuracağınıza ilişkin detayları görüntüleyebilirsiniz. Online, telefon veya e – posta olmak üzere farklı iletişim kanalları üzerinden sunulan tüm hizmetler için farklı alternatif yöntemler sunulur. Firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığını tüm sorunları doğrudan iletişim kanalları üzerinden ileterek kısa sürede sorunlarınızın çözümü için yardım alabilirsiniz. Destek hattı üzerinden firmanın mevcut tüm iletişim kanallarını ve hizmet alternatiflerini görüntülemek için:

Adresine hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Firmanın tüm mevcut iletişim kanallarına tek bir adres üzerinden erişim sağlayarak kısa sürede etkili çözüm önerileri alabilirsiniz.

GittiGidiyor Online Müşteri İletişim Formu

GittiGidiyor müşteri iletişim formu üzerinden aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm konularda anında yardım alabilirsiniz. Online iletişim kanalları arasında müşterilerin yaygın olarak tercih ettikleri yöntemler arasında yer alan iletişim formu ve müşteri destek sayfaları, 7/24 destek alabileceğiniz ve sorunlarınızın çözümü için etkili yöntemler elde edeceğiniz sistemlerdir. Öte yandan online iletişim kanalarının yanı sıra çağrı merkezi veya diğer iletişim adresleri ile iletişime geçerek taleplerinizi firmaya en kısa yoldan iletebilirsiniz.

GittiGidiyor Müşteri İletişim E – Posta Adresi

bilgi@gittigidiyor.com adresi üzerinden firma ile resmi yazışma başlatarak kurumsal e – posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Resmi ve açık bir dille göndereceğiniz iletilerinizin ardından kısa süre içinde firma yetkilileri tarafından sorunun çözümü hakkında tarafınıza iletişim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılır. Bu sayede en etkili ve kısa sürede firmaya sorunlarınızı veya taleplerinizi ileterek kısa sürede kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Diğer yandan firma ile yazışmalarınızı yaparken tüm iletişim bilgilerinizi ve sorunlarınızı açık bir dille iletide belirtmeniz sorunun çözümünün kısa sürede gerçekleşmesi için gereklidir.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GittiGidiyor çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak en etkili iletişim kanalı ile çözüm önerileri alabilirsiniz. Kargo takibi, ürün ve hizmet sorunları, görüş, öneri ve şikayetler başta olmak üzere tüm konularda çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. GittiGidiyor çağrı merkezi iletişim numaraları:

  • GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 850 252 32 29
  • GittiGidiyor Faks Numarası: 216 687 02 98

GittiGidiyor Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden GittiGidiyor ile iletişime geçerek ürün ve hizmetlere ilişkin detaylı ve hızlı bilgiler alabilirsiniz. Diğer yandan söz konusu hesaplar üzerinden ayrıca firmanın güncel kapmaya ve duyurularından da haberdar olabilirsiniz. Türkiye’de dijital dönüşüm politikalarını etkili bir şekilde uygulayan GittiGidiyor, resmi sosyal medya hesapları üzerinden müşteri desteği sunar. GittiGidiyor kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

3 YORUMLAR

  1. Gitti gidiyorsan ayın 6 sında bı ürün aldım ürün daha henüz elime geçmedi güvenilir bı site değil aldanmayın takip kodu bile gelmedi

  2. ben bir ürün satın aldım ve akabindehemen vaz geçtim paranız hesabınıza iade edilecek dendi ama tarafıma 1 ay geçmesine rağmen hesabıma aktarılmadımüşteri hizmetlerinede bağlanamıyoruz ben televizyon çalışanıyım bu işin peşinibırakmayacağım nereye şikayet etmesi gerekiyorsa edeceğim cimere tüketici haklarına hepsine yazacağım bir muhattap bile bulamıyoruz 200 tl lik bir alışverişim oldu iade istiyorum acil tarafıma dönülmesini istiyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here