Gittigidiyor Çağrı Merkezine Direk Bağlanma

2001 yılında kurulan Gittigidiyor, o tarihten beri insanların kıyafetten ev eşyasına, iş cihazlarından arabaya, evlerden villalara, tekstil ürünlerine, özel ihtiyaçlardan günlük ihtiyaçlara kadar her şeyi bulabilecekleri, firmaların ürünlerini satışa sunabildikleri, kişilerin ev ve araba gibi ihtiyaçlarını alıp satabilecekleri bir alışveriş sitesi haline gelmiştir. Oldukça geniş bir ağa sahiptir. Tüm alışverişler ve ödemeler güvence altındadır. Yani sıfır risk kuralı geçerlidir. Tüm hesaplar koruma altındadır.

Abonelik sistemi olan bir satım ve alım platformudur. Güvenli ve keyifli alışverişin adresidir. Kullanıcılar satın aldıkları ürün hakkında yorum yapıp puan verebilir. Böylece diğer alıcılar da satıcının güvenilirliği hakkında fikir sahibi olurlar.

Yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesi olan gittigidiyor aylık ortalama 60 milyon ziyaret ile büyük bir alışveriş potansiyeline sahiptir. Mobil uygulamaları ile de hizmet veren sitede her saniyede 1 ürün satılmaktadır. Firmalar ve kuruluşlar sitede mağaza açarak ta fırsatlar yakalar ve daha iyi satış potansiyeline sahip olurlar. 7/24 müşteri hizmetleri ile ulaşılıp sorunların giderilme imkanı bulunmaktadır. Sosyal medya adreslerinden de takip edilebilir.

Gittigidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 252 3229

Gittigidiyor Çağrı Merkezi İletişim Formu Linki:
İletişim Linki

Gittigidiyor çağrı merkezine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Gittigidiyor resmi internet sitesine üye girişi yapmanız gerekmektedir. Ardında  Ardından bu bağlantıya tıklayarak “Bizi Arayın” butonunu tıklamanız gerekiyor. Sonra karşınıza 4 haneli Gittigidiyor VIP kodu gelecek. Bu VIP kodunu biryere not alın. Sonrasında Gittigidiyor resmi çağrı merkezi numarası olan bu 0850 252 3229 numara arayın. Almış olduğunuz VIP kodu istenecektir. Ve bundan sonra Gittigidiyor çağrı merkezine direk bağlababilirsiniz.

Arama Terimleri: gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası, gittigidiyor çağrı merkezi numarası, gittigidiyor müşteri temsilcisi, gittigidiyor çağrı merkezine direk bağlanma, gittigidiyor müşteri temsilcisine direk bağlanma, gittigidiyor çağrı merkezine direk bağlanmak

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*