Ana sayfa İnternet Siteleri Glovo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası / İletişim / Çağrı Merkezi / Canlı...

Glovo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası / İletişim / Çağrı Merkezi / Canlı Destek

7
glovo
glovo

Online sipariş verme uygulamaları arsında son yıllarda en hızlı ve avantajlı hizmeti sağlayan Glovo, zaman zaman yaşanan sorunların çözümü için kullanıcılarına birçok farklı platform üzerinden iletişim hizmeti sunmaktadır. Online hizmet seçeneklerinden yararlanarak kısa süre içinde tüm sorunlarınız için Glovo iletişime geçebilirsiniz. E- posta, canlı destek veya sosyal medya ileitşim adresleri üzerinden çözemediğiniz tüm sorunlarınız için Glovo Center’a giderek yüz yüze iletişim kurmanız da mümkündür.

Hızlı müşteri desteği sayesinde yaşadığınız olası tüm sorunlarınız için hazır bekleyen ekipleriyle sorularınız yanıtlanmaktadır. Bir saatten daha kısa sürede teslim hizmeti sunana Glovo, siparişlerinizi canlı olarak takip etme fırsatı da sunmaktadır. 7/24 canlı destek hattı üzerinden hizmet alabilir veya siparişlerinizi Glovo uygulaması üzerinden anından verebilirsiniz.

Glovo Destek Merkezi

Glovo ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Glovo ile üç farklı şekilde iletişime geçebilirsiniz. E – mail ile destek, destek ile sohbet ve Glover Center üzerinden tüm sorunlarınızı firmaya iletebilirsiniz. Çalışan sayısının yüksek olmasından dolayı telefon numarası veya çağrı merkezi ile hizmet veremeyen Glovo, bulunduğunuz şehirde sayısız firma ile siparişlerinizi güvenli bir şekilde teslim almanızı sağlar.

Glovo uygulaması üzerinden vereceğiniz siparişlerinizle ilgili sorunlar veya diğer şikayetler için:

Üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek çalışan sayısından dolayı telefon ile hizmet vermeyen Glovo, üç farklı şekilde iletişim desteği sağlar.

Glovo Canlı Destek

Çalışma saatleri için siparişlerinizde yaşanan acil durumlarda destek ile sohbet hizmetinden yararlanarak sorunların çözümü için kurumsal destek almanız mümkündür. Glovo uygulaması üzerinden doğrudan firmalara ulaşabilir veya Glovo ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunlar için kurumsal çözümler elde edebilirsiniz.

Glovo İletişim E – Posta Adresi

Glovo ile  ilgili genel sorular, yaşanan problemler ve diğer meseleler için e – posta yöntemi ile iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. 7/24 anında geri dönüş yapılan e – posta adresine karşılaştığınız tüm sorunlar için destek alabilirsiniz.

Glovo Center İletişim

Glovo’nun diğer iletişim adresleri üzerinden herhangi bir çözüm elde edemediğiniz takdirde sorunların çözümü için Glover Center’ları ziyaret edebilirsiniz. Çalışma saatleri ve şehir bilgileri sayfaları üzerinden Glovo Center bilgilerine ulaşabilir, yüz yüze destek alabilirisiniz. Şuan için sadece Ankara, İstanbul ve İzmir’de Glovo Center ile hizmet veren Glovo, diğer illerdeki müşterileri için online iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Sayfası üzerinden Ankara, İzmir ve İstanbul’da doğrudan yardım alabilirsiniz. İlk olarak Glovo iletişim kanallarını tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Online iletişim ve yardım hatları sayesinde kısa sürede tüm sorunlarınız için çözüm elde edebilirsiniz.

Glovo Sosyal Medya Hesapları

Glovo ile iletişime geçmenin en kolay yollarından biri sosyal medya hesaplarıdır. Kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden istediğiniz konuda isteklerinizi veya şikayetlerinizi ileterek her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Glovo ile ilgili sorunlarınızın çözümü için:

Üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Online siparişlerinizden veya Glovo hizmetlerinden kaynaklanan olası tüm sorunların çözümü için firma tarafından belirlenen iletişim kanallarını kullanarak hizmet talep edebilirsiniz.

Online hizmet kanalları sayesinde 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan Glovo, sorunların kısa sürede çözümü için telefon ile iletişim hizmeti sunmamaktadır. Çok sayıda çalışanın olması nedeniyle telefon hizmetlerini kullanmayan Glovo’ya firmanın kurumsal web sitesi veya mobil uygulaması üzerinde belirlenen yöntemlerden birini kullanarak anında iletişim kurabilirsiniz.

7 YORUMLAR

  1. Mer benim iki faturam gog pileyden her.hangi bişey satın alınmış 525 +318 tl ben badurum cok kısa birsürde bunun iptalini istiyorum05372333254

  2. Merha benim 2 fatura gog pil alış veriş yapılmış 520+ 318 tl bunların iptalı istiyorum benim nilgim ypk

  3. Ben hile falan yapmadım yemin ederim bnm net kesilıyordu ondan hatalı el açılıyordu hesabımı acın lütfen hayatımda hile yapmadım yapmm hesabımı acınmnnn

  4. Zynga Id 73900968525
    Pin 018920
    Bugun haksız yere Engel yedim eşli oyunda cip transferi diye oyna bakabilirsiniz ben yanlış birsey yapmadım hesabımı engellediniz BEN KIMSEYE OYUN VERMEDIM BE KIMSE YANA OTURUPTA TAŞ VERMEDIM HAKSIZLIK YAPIYORSUNUZ BENI ÜZDÜNÜZ LUTFEN ENGELI KALDÌRIN VE CIPIMI ISTIYORUM 20 MILYONUM VAR HESABĮMI ISTIYORUM VE CIPLERIMI ISTIYORUM EGER CIPLERIMI SIFIRLARSANIZ OKEYI SILERIM YETER ARTIK BIRAKIN YAKAMI

  5. Telefon numaramı değiştirttim için hesabına göremiyorum her seferinde eski numaram karşıma cikiyo yeni numaranın facebook üzerine güncellenmesini istiyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here