Google AdWords (Ads) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adwords, Google’in bir alt kolu olmakla beraber, internet dünyası ile alakalı olan pek çok kişinin duyduğu terimlerden bir tanesidir. İnternet uzmanı olarak hizmet veren kişiler, Google’da arama motoru optimizasyonu çalışmaları yapacakları kelimeleri, internet sitelerinin reklam gelirleri ya da sitenin ziyaret edilme hacmi gibi pek çok unsuru Adwords aracılığı ile ulaşmaktadırlar.

Adwords, Google tarafından sağlanan bir hizmettir. Adwords geliştirmeleri bizzat Google yazılımcıları tarafından yapılmaktadır. Dünya üzerinde 50 ülkede hizmet sağladığı bilinen Google, ortalama olarak 70 merkezi ile hizmet veren kurumlar arasında yer almaktadır.

Bugün dünyada pek çok kişinin ziyaret etmek istediği yerler arasında bulunan Google’in ana merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde Silikon Vadisi’nde yer alıyor. Burada bulunan kampüsünde de Adwords çalışmalarına devam eden Google, internet sitesi sahipleri ve internet hakkında yapılan düzenlemeler ile ilgili her gün yeni bilgilendirme yapıyor.

Algoritması ve yazılım tabanı sürekli olarak değişiklik gösteren Adwords, bugün web-masterler tarafından en çok kullanılan Google araçları arasında ilk sırada yer almaktadır.

Google Adwords (Ads) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 21 07

Arama Terimleri: google ads iletişim bilgileri, google ads telefon no, google ads irtibat tel, google ads canlı destek, google müşteri temsilcisi ads, google ads şikayet hattı, google ads çağrı merkezi, google adwords iletişim, google adwords iletişim numarası

Yorumları Göster (2)

  • adwords destek hattindan benay beyden cok rahatsiz oldum hic hizmetinden menmun olmadim ve yuzume twlefonu kapatti sikayetciyim

    • Merhaba, Google Ads Ekibi destek hizmetleri'nin hizmet kalitesi gayet iyidir. Muhtemelen bir yanlış anlama oldu. İyi çalışmalar.