Ana sayfa Çok Okunanlar Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Google gibi kullanıcı potansiyeli fazla olan birçok teknoloji firmaları’nın çağrı merkezine bağlanmak yada müşteri hizmetleri numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Google çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Google çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Google hesab kurtarma, Youtube kanal açma işlemi, Google hesab sorunları gibi işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Google çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Google’ın Türkiye olarak maalesef bir çağrı merkezi veya iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Ancak İstanbul’da bulunan ofisleriyle iletişime geçerek Google hakkında bilgi alabilirsiniz ve sorununuzun çözülmesi açısından google’a bir istekte bulunabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz link ile hangi hizmet hakkında sorun veya sorunuz var ise ona göre Google’dan destek alabilirsiniz.

Google Yardım Merkezi

Google Türkiye İstanbul Ofisi Adresi:
Eski Büyükdere Caddesi No: 294
34394

Google Adwords Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 21 07

Arama Terimleri: google iletişim bilgileri, google telefon no, google irtibat tel, google canlı destek, google müşteri temsilcisi, google şikayet hattı

1 YORUM

 1. Google aramalarında kapattığım iş yeri çıkmaktadır.
  Aramalardan silinmesini istiyorum 0544726….numaramdan gerektiğinde ulaşabilirisiniz.
  silinmesini istediğim iş yeri
  EgePet Veteriner Kliniği
  Adres: Armutalan Mahallesi, …… Cd. No:74, 48600 Marmaris/….
  Telefon: 0544 726 .. ..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here