Ana sayfa İnternet Siteleri Google Maps Haritalar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google Maps Haritalar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

6

Google Haritalar gibi benzer kullanıcı kitlesi oldukça iyi olan akıllı telefon uygulamalarının iletişim temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Google Haritalar müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Google Haritalar müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Google Haritalar kullanıcıları veya kullanıcısı olmak isteyen olarak konum ve konum ekleme hakkında detaylı bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Google Haritalar müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Google Haritalar gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Maalesef Google Maps/Haritalar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır. Fakat Aşağıdaki vermiş olduğumuz Google Haritalar Yardım bağlantısı aracılığıyla sorununuzu arama yaparak çözümünü bulabilirsiniz.

Google Haritalar Yardım Destek Bağlantısı

Arama Terimleri: google haritalar iletişim bilgileri, google haritalar telefon numarası, google haritalar irtibat tel, google haritalar canlı destek, google haritalar müşteri temsilcisi, google haritalar şikayet hattı, google haritalar müşteri hizmetleri, google haritalar iletişim telefon numarası ve destek hattı

6 YORUMLAR

  1. Merhabalar Antalya 11. Noterliğinin yeri ve Noterimiz değişmiştir. Fakat defalarca güncellememize rağmen güncelleme olmamıştır haritalarda güncelleme yapılırsa seviniriz.. iyi çalışmalar

  2. Ağrı Dağındaki 1000 yere yakın tarihi değer taşıyan önemli yer eklemek istiyorum ama bir türlü ekleyemiyorum.Sadece 1 tanesini ekledim o da 30 gün sonra eklendi.Acaba daha hızlı olamaz mı bir yolu yöntemi yok m

  3. Merhaba bir yerin numarası ve adres bilgisi yanlış yazılmış defalarca durumu düzeltme isteği gönderdim fakat düzeltme olmadı kombi firmasının adresindeki bilgiler yanlış bunu nereye bildirmem gerekiyor acaba yanlış bir işlem mi yapıyorum ?

    • Hayır doğru bir işlem yapıyorsunuz. Yakında düzelecektir. Siz geri bildirimde bulunmaya devam edin.

      • Ben işletme kurdum henüz kaldırma ya çalıştım kalmiyor lütfen kaldırın mixbull Fotoğrafçılık 2 yer var kaldırın böyle bir yer yok çünkü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here