Ana sayfa İnternet Siteleri Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

1
google numarasi
google cagri merkezi

Google herhangi bir çağrı merkezi telefon numarası üzerinden hizmet vermemektedir. Bunun yerine firma ile iletişime geçmek için müşterilerin farklı online metotları kullanması ve online iletişim kanalları üzerinden işlem yapmaları gerekir. Google iletişim merkezi üzerinde yer alan Google hizmetlerine erişim sağlayarak hangi konuda yardım almak istiyorsanız o unsuru seçerek işlem yapabilirsiniz. Google’ın resmi ‘’Bize Ulaşım’’ sayfası üzerinde tüm Google hizmetlerine ilişkin seçenekler yer alır. Bu seçenekleri kullanarak firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ancak Google ile doğrudan çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Türkçe olarak görüşme sağlamanız mümkün değildir.

Google Müşteri Destek Merkezi

Google müşteri iletişim merkezi üzerinde yer alan tüm Google hizmetleri hizmet niteliğine göre farklı iletişim unsurlarına sahiptir. Adwords, YouTube, AdSesnse, Google Play vb. tüm hizmet seçenekleri için destek merkezi üzerinden yardım alabilirsiniz. Herhangi bir müşteri temsilcisi ile görüşmenize gerek kalmadan doğrudan online iletişim kanallarını kullanarak veya yardım sayfasını görüntüleyerek ilgili sorunların çözümü için destek alabilirsiniz.

Google Online İletişim Formu

Google hizmetlerine ilişkin firma ile ilgili yaşadığınız sorunların çözümü için online iletişim merkezi üzerinde yer alan yardım sayfalarından işlem yapabilirsiniz. Dünyanın en büyük ve en çok kullanıcısına sahip firmaları arasında yer alan Google, müşteri desteğini de yine doğrudan online kanallar ile verir. İletişim formu doldurarak diğer kurumsal firmalarda olduğu gibi şikayetlerinizi doğrudan bu form üzerinden Google iletmeniz mümkün değildir. Bu nedenle farklı adımlar izlemeniz gerekebilir. Google ile ilgili sorunlarınızı çözümü için yardım merkezi sayfası üzerinden ilgili sorunların çözümü için izleyeceğiniz yöntemleri görüntüleyebilirsiniz.

Google İletişim E – Posta Adresi

Google ile iletişime geçmek için e – posta ile iletişim mümkündür. Geri bildirim verdikten sonra ilgili hizmet türü için Google tarafından e – posta ile geri dönüş sağlanabilir. Ancak her durum için firma ile iletişim e – posta yöntemi ile olmamaktadır. İşlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için ilgili hizmet türü için sorunlarınızı geri bildirim yöntemi ile verdikten sonra tarafınıza gönderilecek e – posta adresi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google herhangi bir müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hizmet vermez. Bu nedenle kullanıcıların diğer iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Firma tarafından sunulan hemen hemen tüm hizmetler ve uygulamalar için geri bildirim seçenekleri mevcuttur. Geri bildirimleri kullanarak veya diğer online iletişim ve yardım kanalları üzerinde yer alan yöntemleri kullanarak en kısa sürede firmaya sorunlarınızı ileterek kurumsal destek alabilirsiniz. Öte yandan Google İstanbul ofisi ile görüşme sağlamak için firmanın iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkündür.

Google Şikayet Hattı

Google şikayet sayfaları üzerinden birçok farklı hizmet türü için sorunlarınızı firmaya iletmeniz mümkündür. Google ADS ile ilgili sorular ve şikayetler, Google’dan içeriği kaldırma vb. konularda yardım alabilirsiniz. Google şikayet hatlarına hızlı erişim için:

Google Resmi Sosyal Medya Hesapları

Google sosyal medya hesapları üzerinden firma ile en hızlı ve etkili iletişim kurma şeklini tercih edebilirsiniz. Merkez ofis veya doğrudan ülke ofisleri ile iletişime geçerek sosyal medya üzerinden güncel duyuruları ve yeni hizmetleri takip edebilir aynı zamanda sorunlarınızı iletebilirsiniz. Google resmi sosyal medya hesapları:

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here