Ana sayfa Uygulamalar Google Play Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Google Play Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0
google play iletisim
google play musteri hizmetleri

Google Play müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak ürün ve hizmet satın alımları, abonelik veya diğer işlemler için hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Mobil veya web arayüzünü kullanarak cihazlarınız için ücretli/ücretsiz tüm uygulamalar için gerçekleştirilen işlemlerde söz konusu iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Google Play iletişim destek sayfası üzerinden firma ile bağlantı kurabileceğiniz tüm yöntemleri görüntülemeniz mümkündür. Google Play’i kullanırken yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmak için herhangi bir çağrı merkezi telefon numarası yoktur. Bunun yerine e –  posta yoluyla destek alabilir veya yardım merkezi üzerinden Google destek uzmanları ile iletişim kurabilirsiniz.

GOOGLE PLAY Müşteri Destek Merkezi

Google Play yardım merkezi üzerinden firma ile iletişime geçebileceğiniz tüm yöntemleri görüntülemeniz mümkündür. Çevrim içi hizmetler sunması ve yurt dışı merkezli faaliyet yürütmesi nedeniyle Türkiye’deki müşterilerin bu servislerden kaynaklanan sorunların çözümü veya işlem yapmaları için herhangi bir iletişim numarası belirlenmemiştir. Bunun yerine online iletişim kanalları ile firmadan destek almanız mümkündür. Karşılaştığınız tüm sorunların çözümü için firmanın yardım merkezini kullanarak hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

GOOGLE PLAY Online İletişim Formu

Google Play iletişim formunu kullanarak Google Play Yardım Topluluğu ile görüşme sağlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü ürün ve hizmet sorunları için söz konusu destek sayfasında yer alan iletişim kanalları ve konuları ile online formlar üzerinden sorunlar rahatlıkla iletilebilir. Yardım forumu sayfasını kullanarak ilgili sorunlar için gerekli tüm iletişim formlarına ve diğer iletişim kanallarına anında erişim sağlamanız mümkündür.

GOOGLE PLAY İletişim E – Posta Adresi

Google Play müşteri hizmetlerine e-mail göndermek isterseniz aşağıdaki e-mail adresini kullanabilirsiniz:

GOOGLE PLAY Şikayet Hattı

Google Play ile ilgili her türlü şikayet, öneri ve taleplerinizi iletişim sayfası ve yardım merkezi üzerinde yer alan işlem kanalları ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Google Play hizmetlerinden yararlanan kişilerin ödeme ile ilgili sorunlarını söz konusu yardım merkezleri ile çözüme kavuşturması mümkündür. Şikayetlerinizi de yine benzer iletişim metotlarını kullanarak destek birimlerine iletebilirsiniz. Yaygın olarak Google Play kullanıcılarının en fazla sorun yaşadığı konularda biri olan uygulama içi satın alma, ödeme ve iade işlemleri için farklı iletişim metotları kullanılabilir. Şikayetleriniz için yardım sayfasından destek alabilirsiniz.

GOOGLE PLAY Sosyal Medya Hesapları

Google Play sosyal medya hesapları ile sorunların çözümü için iletişime geçerek kısa sürede etkili bir iletişim hizmeti almanız mümkündür. Çevrim içi ürün ve hizmet satışı sunan firmanın müşterileri için sağladığı tüm hizmetler için sosyal medya hesaplarını kullanarak işlem yapılması mümkündür. Güncel kampanya ve duyuruların takip edilmesinin yanı sıra söz konusu adresler ile Google Play hizmetlerine ilişkin yaşanan sorunlar sosyal medya hesaplarından bildirilerek kısa sürede sorunun çözümü için destek alınabilir. Google Play resmi sosyal medya hesapları: