Google Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google isminin çıkış şekli, ‘’googol’’ kelimesinin üzerinde oynanmasıyla ortaya çıkmıştır. Milton Sorotta adında biri tarafından bulunmuştur. Google, dünyanın en büyük arama motorlarından biridir. Aynı zamanda geliştiricisi olan şirkettir. Standford’da doktora yapan iki öğrenci tarafından kurulmuştur. Bunlar, Larry Page ve Sergey Brin isimlerinde öğlencilerdir ve 1998 yılında 25 milyon dolar ile kurmuşlardır. Merkezi Kaliforniya’da bulunmaktadır.

Dünya üzerinde ise 5.000 kişi tarafından çalıştırılmaktadır. Eski arama motorlarına kıyasla daha farklıdır. Gelişmiş PageRank teknolojisi kullanmaktadır. PageRank, ağ sayfalarının önemini ölçeklendirmektedir. Ağın yapısını düzenlemede bir araç olarak kullanılır. Burada her bağlantıyı oy olarak yorumlamaktadır.

Buna bağlı olarak da sayfanın önemini aldığı oylara göre belirlemektedir. Oyu veren sayfalar da Google tarafından incelenir. Buna göre ilk sayfada yer alacak olan linkler ortaya çıkar. Bu arama motoru insan müdahalesine engel olmaktadır.

Bu bağlamda hiç kimse daha yüksek listeleme yapamaz. Aynı zamanda ticari amaçla da sonuçlar değiştirilemez. Bu bağlamda ilk sayfada yer alacak olan bağlantılar en çok oy olan bağlantılardır.

Google Türkiye’nin bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Fakat İstanbul’da bulunan google ofisi ile iletişime geçerek Google’dan destek ve bilgi alabilirsiniz. Veya sorununuzun çözülmesi için google’a bir bildirim atabilirsiniz.

Google Yardım Merkezi Bağlantısı

Google Türkiye İstanbul Ofisi Adresi:
Eski Büyükdere Caddesi No: 294
34394

Google Adwords Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 21 07

Arama Terimleri: google iletişim bilgileri, google telefon no, google irtibat tel, google canlı destek, google müşteri temsilcisi, google şikayet hattı, google iletişim numarası, google çağrı merkezi, google türkiye iletişim numarası, google destek hattı

Yorumları Göster (11)

  • kurum yöneticisiyim ve google dakı adresimizi ve telefon numaramızı değistirmek istiyorum.

  • Telefonumda google drive da 2 gündür 37 dosya yükleniyor diyor fakat ben hiçbir yükleme yapmadım ve içerisine girdiğimde herhangibir yüklenen dosya gözükmüyor yüklemeyi silmek yada bitirmek istiyorum yapamıyprum yardımcı olurmusunuz.

    • Google Drive İçerisinden Yüklenenler bölümüne veya tüm bölümlere baktınız?

  • 0850 480 89 21 nolu telefon her saat başı arayıp google hesaplarınız silinecektir..bilgilerinizin kaybolmaması için 1 tuşlayın diyor...bende kapatıyorum eğer sizin tarafınızdan aranmıyorsam bir ilgilenin

  • 0850 480 89 21 nolu telefon her saat başı arayıp google hesaplarınız silinecektir..bilgilerinizin kaybolmaması için 1 tuşlayın diyor bilgilerinize.. bu nederece doğrudur..?

  • Günlerdir Google den telefon geliyor kurumunuzun google arama motorundan bilgileri silinecektir istemiyorsanız 1 e basın diye. Her gün 70 kez aranmazki bir firma kardeşim. İş yapamaz olduk telefonlara yanıt vermekten. Bıktırdınız usandırdınız. Siliyorsanız silin silmiyorsanız kalsın ama lütfen rahatsız etmeyin insanları. Ne müşteri temsilciniz var ne irtibat numaranız. Koymuşsunuz bir bant kaydı almışsınız otomatiğe millet ne yapar düşünmüyorsunuz.

  • merhaba google türkiye adına arandım az önce ve benden şirket adres bilgilerini güncelllemem için 250 tl para istendi böyle bir etkinliğiniz var mı yoksa dolandırıcılar mı?
    beni arayan numara - 0212 922 02 42