Ana sayfa Alışveriş Green Salads Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Green Salads Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Yemek sektöründe büyük gelişme gösteren Green Salads pek çok çeşit ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Hizmet alanları içerisinde; ana yemekler, salatalar çeşitleri, makarna çeşitleri, çorba ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır. Yeni lezzetleri ile birlikte kaliteli ürünleri ile birlikte önemli bir hizmet oluşturmaktadır. Gıda sağlığı açısından gerekli tüm belgeleri içerisinde barındıran Green Salads müşterilerine sağlıklı ve organik yiyecekler sunabilmektedir. Hizmete sunulan şubelerde içerisinde müşterilere sunulan tüm yiyecekler güven sağlayan firmalardan temin edilerek müşterilere sunulmaktadır.

Green Salads Hizmeti

İstanbul’un pek çok bölgesinde hizmet veren Green Salads müşteri odaklı çalışma prensibi ile hizmet vermektedir. Hizmet bölgeleri içerisinde müşterilere gıda standartlarına uygun şekilde yemek menüleri oluşturulmaktadır. Hizmet sisteminde de yine müşteri odaklı çalışma sistemi ile hizmet verilmektedir.

Ürünler içerisinde kullanılan her türlü malzeme sağlık sistemlerine yönelik olarak hizmete sunulmaktadır. Green Salads hizmet bölgeleri içerisinde ise hijyenik ortam özelliği ile müşterilerin rahat bir şekilde zaman geçirmeleri amaçlanmaktadır. Hizmete sunulan yemek türleri içerisinde salata türleri ve ızgara çeşitleri mevcut bulunmaktadır.

Green Salads Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 570 90 63
0212 465 48 88

Green Salads Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@greensalads.com.tr

Green Salads İletişim Adresi:
Atatürk Mahallesi. Küçük Marmara San.Sit. 499 / A İkitelli – İSTANBUL

Arama Terimleri: green salads çağrı merkezi numarası, green salads iletişim bilgileri, green salads iletişim numarası, green salads telefon numarası, green salads şikayet hattı, green salads müşteri hizmetleri numarası, green salads destek hattı, green salads irtibat tel

1 YORUM

  1. Daha önce corbamdan kıl çıkmasına rağmen bugün arkadaşımla tekrar yemeğe gelip Arenapark şubenizden barbekü soslu tavuk söyledik ve makarnamın tam ortasında göz göze geldiğim pişirilmiş böcek sonrasında kusmamak için hatta daha fazlasını yapmamak için kendimi zor tuttum bir daha asla ama asla ne ben ne de yakınlarım sizi tercih etmeyeceğiz yemek bu insanların sağlığıyla bu denli oynanılmaz böyle dikkatsizlik olamaz ulaşabildiğim her yere şikayet etmeye de devam edeceğim !

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here