Ana sayfa Alışveriş Güllüoğlu Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güllüoğlu Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
gulluoglu musteri hizmetleri
gulluoglu iletisim

Yaklaşık 150 yıllık tecrübesi ve en yüksek kalitede sunduğu hizmet anlayışıyla adından sık sık söz ettirmeyi başaran Faruk Güllüoğlu markası, gelenek, prestij ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Tatlı sektöründe Türkiye’nin lider markalarından biri olarak öne çıkan Güllüoğlu şirketi kurumsal satış olarak 2002 yılında resmi faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’nin ve dünyanın lider markalarına kaliteli hizmet sunan Güllüoğlu, bugüne kadar 5 yıldızlı otel zincirlerinden havayollarına, ilaç ve kimya sanayinden finans kuruluşlarına ve hatta iletişim devlerine kadar pek çok başarılı firmanın tercihi olmayı başarmıştır. Satış sonrası kaliteli ve profesyonel destek hizmetleriyle de adından sık sık söz ettirmeyi başaran Güllüoğlu müşteri hizmetleri ekibi deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır.

Güllüoğlu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurumlara vermiş olduğu güven ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra eşsiz lezzetteki ürünleriyle de müşterilerin bir numaralı tercihi olmaya devam eden Güllüoğlu markası, Türkiye çapındaki kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir. Siz de Güllüoğlu markasından satın almış olduğunuz bir ürünle ilgili olarak, ürünün imalat aşamasında kusurlu ya da hatalı olmasından şikayetçiyseniz, bu şikayetinizi Güllüoğlu müşteri temsilcisi ekibine kolaylıkla iletebilirsiniz. Memnuniyetsizliğinizin giderilmesi ve ürün iade ya da değişim gibi işlemlerde en kısa sürede çözüme kavuşabilmek için Güllüoğlu markasının müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Mesai saatleri içinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz Güllüoğlu müşteri temsilcisi ekibine, ürün veya hizmetler hakkında dilek, öneri, teşekkür, şikayet veya bilgi alma konularında mesajınızı iletebilirsiniz.

  • Güllüoğlu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 859 05 70
  • Güllüoğlu Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 5 33

Güllüoğlu Müşteri Hizmetleri İletişim e- Posta Adresi

Güllüoğlu müşteri hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşabilmek için telefon iletişim kanalının yanı sıra internet ortamını da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Faruk Güllüoğlu markasının kalitesine ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışına yakışır bir şekilde hizmet veren deneyimli müşteri temsilcilerine internet e-posta adresi üzerinden de ulaşıp mesajınızı gönderebilirsiniz. En kısa sürede Güllüoğlu müşteri hizmetleri biriminden yanıt almak için şu adrese e-mail göndermeniz yeterlidir:

Güllüoğlu Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Güllüoğlu müşteri temsilcilerine en kolay şekilde ulaşabilmek için Güllüoğlu resmi internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Adınız soyadınız, e-posta adresiniz ve cep telefonu gibi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra mesajınızı yazarak Güllüoğlu müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz:

Güllüoğlu Resmi Mobil Uygulamaları

Mobil platformları da etkili bir şekilde kullanan Güllüoğlu firması, hem Android hem de iOS işletim sistemleri ile birebir uyumlu güncel mobil uygulamalarıyla geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Güllüoğlu mobil uygulamaları üzerinden markadan almış olduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz:

Güllüoğlu Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyada Güllüoğlu resmi hesaplarını takip ederek markanın ürün ve hizmetleri hakkında en güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden sadece Güllüoğlu sosyal medya takipçilerine özel yapılan çekiliş ve indirim kampanyalarına katılmak için de bu hesapları takibe almanız tavsiye edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Faruk Güllüoğlu markası, sosyal medyayı etkili biçimde kullanmasıyla beğeni kazanmaktadır:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here