Ana sayfa Alışveriş Hacıoğlu Restaurant Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hacıoğlu Restaurant Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4

Sağlıklı yaşamın en önemli adımı temiz ve sağlıklı gıda alımı ile başlar. Restoranımızda, yerli üreticiler tarafından üretilen gıda maddeleri tüm kontroller yapıldıktan sonra günlük ve taze olarak alınmaktadır. Misafirlerimiz tarafından sipariş verilen gıda ürünleri özenli olarak besin değerleri korunarak tüketime hazır hale gelmektedir. Tedarik, işleme ve hazırlama safhalarında hijyen kurallarına titizlikle uyulmaktadır. Hazırlanan gıdalar geleneksel Türk mutfağının en nadide teknikleri kullanılarak müşterilerimizin damak tadına hitap etmektedir. Mutfak ve müşterilerin kullanıldığı tüm alanlar sürekli olarak temizlenerek bu alanda herhangi bir aksaklığa mahal verilmemektedir.

Güler yüzlü Hizmet

Restoranımızda ağırlanan misafirlerimize güler yüzlü ve hızlı hizmet prensip edinilmiştir. Yemek için bizi tercih eden misafirlerimiz restoranımızın müdafimi olmaktadır. Kaliteli, temiz ve hızlı hizmet damak tadını fetheden yemek ile tatlıların buluştuğu mekân tercihiniz için tek adres olacaktır.

Restoranımız mutlu çalışan mutlu müşteri hedefi ile hizmet etmektedir. Aranan lezzetin ve yüksek kaliteli hizmetin bulunabileceği adres restoranımız çatısı altındadır. Gıda sektöründeki tüm gelişmeler müşteri memnuniyeti için yakından takip edilmektedir.

Hacıoğlu Restaurant Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0216 387 30 30

Hacıoğlu Restaurant Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
0216 387 65 47

Arama Terimleri: hacıoğlu restaurant çağrı merkezi numarası, hacıoğlu restaurant iletişim bilgileri, hacıoğlu restaurant iletişim numarası, hacıoğlu restaurant telefon numarası, hacıoğlu restaurant şikayet hattı, hacıoğlu restaurant müşteri hizmetleri numarası, hacıoğlu restaurant destek hattı, hacıoğlu restaurant irtibat tel

4 YORUMLAR

  1. Dün,Kavacık şubenizden 8 adet lahmacun ısmarladım.Lahmacunların üzerinde neredeyse etyoktu. Yüzeyin %50 sinden fazlasında hamur görünüyordu.Bu durumu şikayet için 0216 387 30 30 numaralı telefonunuzu aradım. Uzun süre çaldırdım kimse açmadı.
    Şikayetçiyim.
    Bilginize sunarum.

  2. Hacıoğlu Çayırova şubesinden 17: 05 te sipariş verdim 18:15 te geldi evin camından bakıyorum motorcular aşağıda sigara içip sohbet ediyorlar iptal edip gönderdim kardeşim yapamıyorsanız bırakın gidin ben 1 saatten fazla beklemek zorundamıyım şubenizi arıyorum kadın bana geliyor 5 dk 10 dk yani insanları oyalamayın benden size tavsiyem kapatın şubeyi gidin bak yapamıyorsanız gidin bune terbiyesizlik valla büyük firmasınız ama küçüksünüz işinizi yapın ayıp

  3. Kocaeli / Darıca Hacıoğlundan İftara 12 tane lahmacun siparişi verdim adresi 15 dak boyunca bulamayınca tekrardan restorana geri giden başka arkadaşının getireceğini söyleyip ezandan 10 dak sonra gelen lahmacunlar. Rabbimin gücüne gitmesin kenarları kömüre dönmüş içi çığ kıyma kokan lahmacunlar geldi… Ödemeyi set kartla yapacağımı söylediğim halde set kart makinasını getirmeyip tekrar gidip gelmek zorunda kalan ve işe aidiyet duyguları olmayan bir işletme… 10 lahmacun 1 kola 1 pide kampanyası var diye mesaj atılıyor pide kampanyaya dahil değil deniliyor mh aradım sürekli çalıyor açan olmuyor bir daha asla sipariş vermemmmm!

  4. ben ömrü hayatımda böyle bı terbiyesizlik görmedim o kadar büyük firmalarla çalıstim hacı oğlununda çalışma ortamı olarak disiplinli bı yer sanıp iş başı yapdim müşterilerin hakkını savunduğum için göze battım daha sonrasında saçma sapan sebep lerden dolayı işime son verildi 2 ay oldu hala maaşımı vermiyolar neymiş paraları yokmuş sıkıntı dalarmış geç yatcakmis 2 ay oldu daha ne kadar geç yatabilir gerek adli gerek şahsi hiç Bir şekilde bu olayı böyle Bırakmiycam hakarete uğradım ilk defa bu firmada bu nasıl bı rezalet burdan bölge müdürlerinin dikkatine!
    adres: ümraniye Alemdağ Hacıoğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here