Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Cagrimerkezinumarasi.com 2017 yılının Ekim ayında kullanıma sunulmuş bir internet sitesidir. telefon numarası arşivi ve firma/kuruluş hakkında verdiğimiz bilgilerle istediğiniz tüm bilgilere hızlıca ulaşabilir; iletişim telefon numarası, iletişim mail adresi, iletişim formu bağlantı adresi gibi birçok bilgiye anında sahip olabilir, destek alma konusundaki işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Cagrimerkezinumarasi.com’un resmi kurum ve kuruluşlarla uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur. Siz ve değerli okuyucularımızın işlerinin kolay halledilebilir olması çağrı merkezi ve müşteri temsilcisine hızlı bağlanılabilmesi için bilgi verici içerikler sitemizde mevcuttur. Bir konu hakkında bilgi alabilmek veya bir sorunuzu sormak için bizlere ilgili yazının yorum bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Resmi bir kurum olmadığımız için kesin bir çözüm sunmamız mümkün değildir ancak siz değerli kullanıcılarımız için yardımcı olacak derecede detaylı ve yardımcı hızlı cevaplar vermeye dikkat etmekteyiz.

Cagrimerkezinumarasi.com, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınını sürdürmektedir. Cagrimerkezinumarasi.com’da yazılan tüm içerikler, tarafımızca ve editörlerimizce yazılmış olup tümü özgün içeriklerdir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanan, yayımlanan yazılar hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.