Ana sayfa Alışveriş Hakmar Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hakmar Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
hakmar musteri hizmetleri
hakmar iletisim

Son yıllarda gıda ve perakende tüketim sektörünün önde gelen mağazalarından biri olan Hakmar, 1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulduktan sonra müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine başlamıştır. İlk etapta sadece kurulduğu bölgede faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Hakmar Alışveriş Merkezleri, kısa sürede binlerce metrekarelik satış alanına ulaşmayı başarmıştır. Yüksek satın alma gücü sayesinde kaliteli ve faydalı ürünleri müşterileriyle buluşturmaya devam eden Hakmar müşteri hizmetleri birimiyle de beğeni kazanmaktadır. Dinamik yapısı ve perakendecilik sektöründeki tecrübeli çalışanları sayesinde Hakmar Alışveriş Merkezleri, hem ürün satışında hem de satış sonrası hizmette müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her zaman işini severek yapan tecrübeli kadrolarla çalışan Hakmar Alışveriş Merkezleri, aynı zamanda deneyimli çalışan kadrosunu da sürekli eğitimlerden geçirmesiyle bilinmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen Hakmar müşteri hizmetleri ekibine telefon numarası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hakmar Alışveriş Merkezleri’nden satın almış olduğunuz bir ürün ile ilgili olarak ürünün yapısında ya da işlevinde fabrika üretiminden kaynaklanan bir kusur olduğunu düşünüyorsanız hemen Hakmar müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz. Hakmar müşteri hizmetleri, hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 – 21:30 saatleri arasında, Pazar günleri ise 11:00 – 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bunun dışında öneri, istek, teşekkür gibi konulardaki mesajlarınızı da Hakmar markasının yetkililerine iletebilirsiniz:

  • Hakmar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 307 44 40

Hakmar Alışveriş Merkezleri, kurulduğu bölge dışında geniş bir alana yayılarak, binlerce metrekarelik mağazalarıyla gıda ve perakende sektöründe öncü markalardan biri olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Hakmar Alışveriş Merkezleri’nde iş olanakları arayışında olan, gıda ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan kişiler de Hakmar insan kaynakları telefon numarasını kullanarak iş başvurusunda bulunabilir veya diğer hizmetler hakkında bilgi alabilirler:

  • Hakmar İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 216 307 93 93

Hakmar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başaran Hakmar Alışveriş Merkezi’nin müşteri hizmetleri ekibine ulaşmak için sadece telefon yöntemini kullanmanıza gerek yoktur. Ad, soyad, telefon ve mail bilgilerini doldurabileceğiniz Hakmar müşteri hizmetleri iletişim formunu da internet üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde doldurarak Hakmar müşteri temsilcileriyle en kısa sürede iletişim kurabilirsiniz. Güvenilir ve güler yüzlü hizmetin adresi Hakmar müşteri hizmetleri iletişim formunu dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hakmar Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Online platform üzerinden Hakmar müşteri hizmetleri ekibine dilek, öneri, şikayet ve teşekkür gibi konularda iletişime geçmek isteyen kişiler için Hakmar müşteri hizmetleri iletişim e-posta adresi de aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Mağazacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Hakmar müşteri hizmetlerine e-mail göndererek ulaşabilirsiniz:

Hakmar Resmi Sosyal Medya Hesapları

Hakmar Alışveriş Merkezleri’nin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmanın gıda ve perakende tüketim sektöründeki ticari faaliyetleri hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünlerle ilgili haftalık ya da günlük olarak yayınlanan indirim kampanyaları ve aktüel ürünler kataloglarını Hakmar resmi sosyal medya hesapları üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bunun dışında Hakmar Alışveriş Merkezi’nin deneyimli müşteri temsilcilerinin Hakmar resmi sosyal medya hesapları üzerinden düzenlediği çeşitli indirim kampanyası ve hediye çekilişlerine katılabilirsiniz:

1 YORUM

  1. GİTTİ GİDİYOR SİTESİNDE 22,09,2020 134,00 TL MALZEME ALDIM.KREDİ KARTIMLA ÖDEDİM. KART EKSRESİNDE DE KESİLDİ. AMA MALZEME HALA GELMEDİ. RESMEN DOLANDIRILDIM. BANA 3 GÜN ONAY VERMEDİĞİMİ YAZIYORLAR. ONAYLADAN NEDEN HESABIMDAN MAL BEDELİ DÜŞÜLÜYOR. BU DA YALANLARI.
    SORGULAMA NUMARASI: SC 106427987

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here