Ana sayfa Bankalar Halk Emeklilik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halk Emeklilik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Türkiye’nin en köklü kamu bankalarından biri olarak yıllardır faaliyet gösteren Halk Bank, bünyesinde farklı alt şirketler ve birimler ile bankacılık ve sigortacılık alanında faaliyet göstermektedir. Halk Emeklilik üzerinden BES başta olmak üzere diğer pek çok farklı sigortacılık alanında hizmet alabilir ve firmanın kurumsal iletişim kanalları üzerinden Halk Emeklilik iletişim adresleri ile iletişim desteği alabilirsiniz. Sigortacılık ve bankacılık ürün ve hizmet detaylarına ilişkin her konuda firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak kurumsal destek almanız mümkündür.

Halk Emeklilik İletişim E – Posta Adresi

info@halkemeklilik.com.tr kurumsal iletişim e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı gerçekleştirerek her konuda yardım almanız mümkündür. Elektronik posta adresini kullanarak mesajınızı iletmeden önce açık ve resmi bir dille mesajınızı iletmeniz yarıca iletinizde ek olarak güncel iletişim bilgilerinizi de vermeniz tavsiye edilir. Yaşanan sorunların çözümü veya hizmet detaylarına ilişkin konularda bu sayede firmanın tarafınıza hızlı bir şekilde dönüş yapması sağlanır.

Halk Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halk Emeklilik çağrı merkezi telefon numarasını arayarak müşteri iletişim merkezi çalışanları ile hızlı görüşme sağlananız mümkündür. Firma temsilcileriyle en kolay görüşmeleri sağlayabileceğiniz iletişim kanalları sayesinde rahatlıkla sorunlarınız hakkın çözüm önerilerini alabilir veya ürün ve hizmet detaylarına ilişkin başvuru/iptal işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olmak üzere iki farklı müşteri hizmetleri numarasını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Halk Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 800 44 00
  • Halk Emeklilik Kurumsal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 800 44 01
  • Halk Emeklilik Genel Müdürlük: 0 212 314 83 00
  • Halk Emeklilik Faks Numarası: 0 212 314 84 00

Halk Emeklilik Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Halk Emeklilik müşteri hizmetleri telefon numarasını hafta içi: 08.00 – 18.00 saatleri arasında arayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlayabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal iletişim numaralarının her ikisi için de söz konusu çalışma saatleri geçerlidir. Aksi taktirde çalışma saatleri dışında yapılacak aramalarda çağrı merkezi üzerinden Halk Emeklilik’ten hizmet almanız mümkün değildir.

Halk Emeklilik Şikayet Hattı

Sigortacılık ürün ve hizmetlerine yönelik Halk Emeklilik hakkında şikayet bildiriminde bulunmak için güncel iletişim kanallarını kullanmanız yeterlidir. İster genel merkez ile iletişime geçebilir isterseniz doğrudan diğer iletişim kanallarını kullanarak hizmet aldığınız şubelere yönelik şikayet bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür. Şikayetleriniz hakkında en hızlı dönüşleri ise doğrudan müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullanarak elde edebilirsiniz.

  • Halk Emeklilik Şikayet Hattı: 0 850 800 44 00

Halk Emeklilik Sosyal Medya Hesapları

Halk Emeklilik sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel duyuru ve kampanyalardan haberdar olabileceğiniz gibi aynı zamanda geri bildirimlerinizi de aynı hesaplar üzerinden bankaya iletmeniz mümkündür. Ayrıca mobil uygulamalar üzerinden ve web arayüzü ile hizmet sunmayı başaran bankanın tüm konularda en hızlı ve 7/24 bildirimleri için sosyal medya hesaplarını kullanmanız tavsiye edilir. Halk Emeklilik resmi kurumsal tüm sosyal medya hesapları: