Ana sayfa Alışveriş Hamidiye Su Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hamidiye Su Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
hamidiye su musteri hizmetleri
hamidiye su numarasi

Hamidiye Su müşteri hizmetleri iletişim kanalları üzerinden online siparişten ürün ve hizmet şikayetlerine ve taleplerine kadar merak ettiğiniz her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Günün her saatinde iletişime geçebileceğiniz güncel iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirerek hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Türkiye’nin en eski su dağıtım ve üretim firmalarından biri olan Hamidiye Su, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Hamidiye Su iletişim kanallarını kullanarak hızlı sipariş avantajlarından yararlanabilir veya her türlü konuda görüş, öneri ve şikayetlerinizi firmaya kolayca iletebilirsiniz.

Hamidiye Müşteri Paneli ve Yardım Merkezi

Hamidiye Su online müşteri paneline giriş yaparak cep telefonu numarası ve şifreniz ile online su sipariş sistemini kullanabilirsiniz. Günün her saatinde kesintisiz olarak müşteri paneli üzerinden işlem gerçekleştirerek doğrudan çağrı merkezini aramak zorunda kalmadan veya diğer iletişim kanallarını kullanmadan birçok farklı işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Ancak Hamidiye ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirim vermek için doğrudan iletişim kanallarını kullanmanız gerekecektir.

Hamidiye Su Online Sipariş Hattı

Hamidiye ürün ve hizmetlerinin aktif olarak sunulduğu tüm faaliyet alanlarında online sipariş hattını kullanarak kısa süre içinde su siparişi verebilir veya abonelik işlemlerine yönelik detayları öğrenebilirsiniz. İster müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını arayarak isterseniz de online sipariş hattını kullanarak kısa süre içinde siparişlerinizi verebilirsiniz. Üye girişi yaparak veya yeni üyelik oluşturarak sisteme kolayca erişim sağlayabilir ve kısa süre içinde günün her saatinde siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hamidiye Su Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hamidiye Su müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak sipariş verebilir veya firmanın ürün ve hizmet detaylarına ilişkin merak ettiğiniz her konuda kurumsal iletişim desteği alabilirsiniz. Şikayetlerinizi ve taleplerinizi rahatlıkla kısa süre içinde müşteri temsilcisine ileterek etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. İletişim bilgilerini kullanarak müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden veya online yöntemler ile görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Hamidiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 19 02
  • Hamidiye Su Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 360 17 45 – 0 212 360 13 33
  • Hamidiye Su Faks Numarası: 0 212 360 17 41

Hamidiye Su Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

bilgi@hamidiye.istanbul e – posta adresini kullanarak her konuda taleplerinizi veya önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. İBB bünyesinde faaliyetlerine aktif olarak devam eden şirket ile kurumsal veya bireysel olarak resmi yazışma başlatmak için elektronik posta adresinin kullanılması mümkündür. Online iletişim sayfası üzerinden ayrıca iletişim formunu da kullanarak kısa süre içinde sorunlarınızı firmaya iletmeniz de mümkündür.

Hamidiye Şikayet Hattı

Hamidiye ürün ve hizmetleri hakkında tüm şikayetlerinizi firmanın güncel iletişim kanalları üzerinden ileterek bildirmeniz mümkündür. Doğrudan veya online iletişim kanalları ile kısa sürede her konuda firmaya şikayetlerinizi iletebilir ve etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. En hızlı çözüm önerilerini alabileceğiniz en etkili yöntem ise müşteri hizmetleri çağrı merkezini aramak olacaktır.

  • Hamidiye Şikayet Hattı: 444 1902

Hamidiye Su Kurumsal Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’nin önemli su dağıtım ve paket su üretim firmalarından biri olan Hamidiye, dijital dönüşüm politikaları sayesinde sosyal medya platformları ve online hizmetleri ile aktif olarak destek sunar. Sosyal medya hesapları ile güncel kampanyalar ve duyurulardan haberdar olabilir veya geri bildirim verebilirsiniz. Hamide Su sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here