Ana sayfa Alışveriş Hayat Su Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hayat Su Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
hayat su musteri hizmetleri
hayat su iletisim

Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. resmi adıyla faaliyetlerine devam eden Hayat Su müşteri hizmetleri iletişim kanalları ile kısa sürede hızlı hizmet sunmayı hedeflemektedir. Kurumsal dijital dönüşüm politikaları kapsamında firmanın online iletişim araçlarını da kullanarak rahatlıkla sorunlarınızı iletebilir veya taleplerinizi firmaya ulaştırabilirsiniz. Doğrudan veya online iletişim kanalları üzerinden yapacağınız tüm geri bildirimleriniz için etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Hayat Su iletişim merkezini arayarak kurumsal yardım alabilir ve müşteri hizmetleri desteğinden yararlanabilirsiniz.

Hayat Su Müşteri Hizmetleri Yardım ve İletişim Merkezi

Hayat Su müşteri hizmetleri iletişim merkezini arayarak veya online iletişim araçlarını kullanarak her türlü konuda firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Yardım sayfası üzerinden hızlı yanıtları görüntüleyerek iletişim numarasını veya diğer iletişim kanallarını kullanmak zorunda kalmadan sorunlarınızın çözümü için çözüm önerisi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konularda ‘’Merak Ettikleriniz’’ sayfası üzerinde yer alan öne çıkan soruları inceleyerek hızlı yanıtlar elde edebilir ve işlemlerinizi bu yanıtlara göre gerçekleştirebilirsiniz.

Hayat Su İletişim E – Posta Adresi

tuketici@hayatsu.com.tr Hayat Su elektronik posta adresini kullanarak resmi yazışmalarınızı yapabilir ve ister kurumsal konularda ister müşteri hizmetlerine yönelik tüm konularda taleplerinizi kolayca firmaya iletebilirsiniz. E – posta ile iletişime geçmeden öne daha hızlı yanıt alabileceğiniz iletişim kanallarını görüntüleyerek işlem yapmanız ve firma ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Hayat Su Online Sipariş Hattı

Hayat Su siparişlerinizde online sipariş hattını kullanarak web arayüzü ile veya mobil uygulama ile ISO/Android işletim sistemine sahip cihazlarınız ile kolayca sipariş verebilirsiniz. İki basit adımda üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde siparişlerinizi verebilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Hayat Su Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hayat Su müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve sipariş hattı telefon numarasını arayarak her konuda firma temsilcisi ile görüşme sağlayabilir ve kısa sürede görüşlerinizi, taleplerinizi ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden veya genel müdürlük telefonu ile firma yetkilileri ile telefon ile sesli görüşme yapmanız mümkündür.

  • Hayat Su Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 744
  • Hayat Su Genel Müdürlük Telefon: 0 216 538 97 00

Hayat Su Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Hayat Su müşteri temsilcisi ile çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan sonra direkt görüşmek için çağrı merkezini Pazartesi – Cuma: 09.00 – 19.00 saatleri arasında aramanız gerekecektir. Çalışma saatleri içinde yapacağınız tüm aramaların ardından herhangi bir tuşlama yapmadan müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmanız mümkündür.

Hayat Su Şikayet Hattı

Hayat Su ürün ve hizmetleri hakkında şikayet bildirimlerinizi yapmak için online iletişim araçlarını kullanarak üyelik hesabınız üzerinden iletişim formu ile geri bildirim verebilir veya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak hızlı bir şekilde tüm şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Şikayet bildirimlerinizi müşteri hizmetlerinden veya online yöntemler ile gerçekleştirmenizin ardından hızlı bir şekilde şikayet talebi oluşturmanız mümkündür.

  • Hayat Su Şikayet Hattı: 444 0 744

Hayat Su Sosyal Medya Hesapları

Hayat Su yeni ürün ve hizmet duyuruları ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak ve son gelişmelerden haberdar olmak için Hayat Su sosyal medya hesaplarını takip etmeniz tavsiye edilir. Sosyal medya hesapları ile ayrıca geri bildirim de verebilirsiniz. Hayat Su sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here