Ana sayfa Alışveriş Hepsiexpress Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası  

Hepsiexpress Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası  

1
hepsiexpress iletisim
hepsiexpress musteri hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen e – ticaret firmalarından Hepsiburada’nın bir iştiraki olan Hepsiexpress, online alışveriş yapanların en kısa sürede ürünlerine kavuşmasını ve uzun süre kargı bekleme sorunları yaşamadan siparişlerine ulaşım sağlamalarını hedefler. Mobil uygulama üzerinden veya web arayüzü ile yapacağınız işlemlere ilişkin her konuda firmanın iletişim kanallarını kullanarak geri bildirimde bulunabilirsiniz. Hepsiexpress iletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kaliteli ve kesintisiz iletişim desteği sunan firma müşteri memnuniyetini sağlar.

Hepsiexpress İletişim Destek Merkezi

Hepsiexpress iletişim merkezi üzerinden yer alan tüm iletişim kanalları müşterilerin kısa süre içinde firma ile görüşme sağlamalarına yardımcı olmaktadır. İletişim numaraları ve dijital iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Online kargo takip ekranı üzerinden planladığınız tarihlerde kargonuzun elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Hepsiexpress’in iletişim kanalları ve uygulamanın kullanımına ilişkin tüm detayları destek merkezi sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Hepsiexpress İletişim Formu

Hepsiexpress ile online iletişim formunu kullanarak görüşme sağlamak için Hepsijet üzerinden iletişim işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Hepsijet bünyesinde faaliyet gösteren firma iletişim konusunda da benzer unsurlar üzerinden destek sunar. Her türlü şikayet, öneri ve taleplerinizi iletişim formu üzerinden firmaya ileterek kısa sürede çözüm önerisi alabilirsiniz. Kişisel ve iletişim bilgilerinizin ardından formu doldurabilirsiniz.

Hepsiexpress Mobil Uygulama

Hepsiexpress mobil uygulamalarını cihazlarınıza indirerek kısa sürede iletişim kurabilir, geri bildirim verebilir ve kargo takibi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. App Store ve Google Play üzerinde yer alan mobil uygulamaları IOS veya Android cihazlarınıza indirdikten sonra tüm ürün ve hizmetlere ilişkin konularda kurumsal desteği mobil uygulamalar üzerinden alabilirsiniz.

Hepsiexpress Kargo Takibi

Hızlı ve sorunsuz kargo teslimatı sağlayan Hepsiexpress, online takip sistemi ile müşteri desteği sunmaktadır. Siparişlerinizin son durumu hakkında sipariş takip sayfası üzerinden işlem yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Hepsijet adresi üzerinden kargo takibi yaparak tüm gönderilerin durumu hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Online alışveriş sitelerinin gelişmiş hizmet seçenekleri sayesinde Hepsiexpress kargo takip adresi üzerinden işlem yapılabilir.

Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiexpress çağrı merkezi ile iletişime geçerek kargonun son durumu ve ödeme – sipariş işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi nedeniyle aktif olarak müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden destek sunan firma, müşterilerinin en kısa sürede çağrı merkezi üzerinden destek almasını sağlar.

 • Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 40 04

Hepsiexpress Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Hepsiexpress çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan hemen sonra istediğiniz menüden işlem türünü seçerek işlem yapabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisine bağlayarak kısa sürede sorun, talep ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

Hepsiexpress Şikayet Hattı

Hepsiexpress şikayetlerine ilişkin firmanın herhangi bir bildirim hattı yoktur. İletişim kanallarını kullanarak doğrudan firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Tüm mevcut iletişim kanalları üzerinden şikayet bildirimi yapılabilir.

 • Hepsiexpress Şikayet Hattı: 0850 252 40 04

Hepsiexpress Sosyal Medya Hesapları

Hepsiexpress’in kurumsal sosyal medya hesabı yoktur. Bunun yerine HepsiJet sosyal medya hesapları ile iletişime geçerek sosyal medya üzerinden de işlem yapmanız mümkündür. Kurumsal sosyal medya hesapları sayesinde tüm konularda firma ile görüşme sağlayabilir ve işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Hepsiexpress – Hepsijet sosyal medya hesapları:

1 YORUM

 1. Merhaba.
  Değerli hepsiexpress yetkilisi
  Eskişehir’de çarşı merkezinde kendimize ait (4 kat+depo) ticari binamızda şubeniz olmak istiyorum..
  Hizmetinize sunmak istediğim mağazamızın konumu ve yapısı bu iş için ideal olduğunu düşünüyor ve bu alanda yatırım yapmak istiyorum.
  Selam ve Saygılarımla

  Bora Tuncer
  Adres
  İstiklal mh Demirciler sk No:39
  ESKİŞEHİR
  TEL: 05327252544

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here