Ana sayfa Devlet Kurumları HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. HGS çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmerleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. HGS çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

HGS kullanıcıları olarak aldığınız hgs ürünün bakiye durumunu hakkında bilgi alabilir, iptal ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

HGS çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da HGS resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 460 60 60

Arama Terimleri: hgs iletişim bilgileri, hgs telefon no, hgs irtibat tel, hgs canlı destek, hgs müşteri temsilcisi, hgs şikayet hattı

6 YORUMLAR

  1. Yabancı plakalı aracımla 37.50 TL geçis ücretin hgs kartında yeterli bakiye olmadığı için cezalı olarak 187.50 TL ye çıkarılıyor, PTT ye gidip bakiye yüklüyorum bu cezayı ilgilendirmez daha sonraki geçişler için kullanırsınız dediler bu bilgiler PTT de yalnız yabancı araçlara 5 katı ceza uygulanır diye söylemediler büyük bir haksız uygulama.

  2. Otomatik ödeme talimati verdiğim kartı iptal ettirmisim ondan dolayı, karayollari alacaklarını alamamış.evet ben görevimi geciktirmisim kabul ediyorum, yolsuzluk yapmadim ödeme geciktirdim.borcun 4 katı faiz nedir 16.gunde 4 katı, bunun adı tefecilik bile değil tefeci bile yilda %100 alır.ayda değil bu ülkede tefecilik suçtur.dava açacağım isterse sözleşmede yazsın farketmez alınamaz bankaların açıkladığı faiz oranları hariç alınamaz. Yazıklar olsun.

    • ilignç avrasya tünelinden geçiyorum bakiye yetersiz diye 35 gün sonra 36 tl ye 145 tl ceza yazıp gönderiyor bundan büyük tefecilik varmı acaba merakla hayretle bakıyorum

    • hgs soyguna çıkmış haberimiz yok madem cezalı duruma düşüyorum düşmeden bir uyarı yazsanız olmazmı süre dolduktan sonra haciz edeceğim diye bir yazı gönderebilen uyarı için gönderemezmi tefeciler hgs den insaflı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here