Ana sayfa Bilişim Hi – Level Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hi – Level Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5
hi level iletisim
hi level numarasi

Hi – Level ürün ve hizmetlerine ilişkin kurumsal/teknik destek almak isteyen tüm müşterileri için firma tarafından güncel iletişim kanalları üzerinden destek verilmektedir. Hi – Level iletişim sayfası üzerinde yer alan tüm güncel iletişim kanalları üzerinden firma ile kısa sürede görüşme sağlamanız mümkündür. Online destek hattı ve iletişim kanalarını kullanarak doğrudan iletişim kanallarını kullanmanıza gerek kalmadan firmadan kurumsal destek almanız mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayarak sorun, öneri ve taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür.

Hi – Level İletişim Merkezi

Hi – Level iletişim sayfasına hızlı erişim sağlayarak firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm yöntemleri incelemeniz mümkündür. Günün her saatinde aktif olarak erişim sağlayabileceğiniz iletişim yöntemleri ile her konuda sorunlarınızı iletebilir, ürün ve hizmet detaylarına ilişkin ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İletişim kanallarını kullanmadan önce ne tür konularda yardım almak istediğinizi belirlemeniz ve firma tarafından ilgili konulara göre belirlenen konularda iletişim adreslerini kullanmanız tavsiye edilir.

Hi – Level Online İletişim/Destek Sayfası

Online iletişim ve destek sayfası üzerinden yaşadığınız sorunların en hızlı şekilde nasıl çözüleceğine dair kurumsal destek almanız mümkündür. Güncel iletişim kanalları üzerinden yapacağınız işlemlerinizin ardından kısa sürede etkili bir çözüm önerisi alabilirsiniz. Destek sayfası üzerinde yer alan ‘’Tabletinizi Seçin’’ başlığı altından, kullandığınız cihazı işaretleyerek yardım almanız mümkündür.

Hi – Level Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden en kısa sürede canlı görüşme sağlamanız mümkündür. Firmanın doğrudan iletişim kanalları arasında yer alan çağrı merkezi iletişim numarasını kullanarak firma temsilcisi ile kısa sürede görüşme sağlayarak etkili çözümler elde edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasının yanı sıra diğer iletişim kanallarını da kullanarak hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

  • Hi – Level Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 216 600 20 00
  • Hi – Level Faks Numarası: +90 216 576 38 78

Hi – Level Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Hi – Level müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan direkt müşteri temsilcisi ile görüşme sağlarsınız. Direkt bağlanma tuşlamalarına ihtiyaç olmadan, mesai saatleri içinde yapacağınız tüm aramalar için müşteri temsilcisi ile hızlı görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce online iletişim kanalları arasında hızlı çözümler elde edebileceğiniz iletişim kanallarının neler olduğunu incelemeniz tavsiye edilir.

Hi – Level E – Posta İletişim Adresi

info@trium.com.tr elektronik posta adresini kullanarak firma ile resmi yazışma başlatmanız mümkündür. E – mail iletişim adresi üzerinden tüm sorunlarınızı açık ve resmi bir dille firmaya ilettikten sonra, iletişim adreslerinizi de ekleyeceğiniz iletinize yönelik firma yetkilileri tarafından dönüş yapılacaktır. E – posta iletişim adresi üzerinden firma ile görüşme sağmadan önce sorunlarınızın açık bir dille e – posta metininde yer aldığından emin olmanız tavsiye edilir. Bu sayede çok daha kısa sürede etkili çözüm önerileri alarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.  

Hi – Level Şikayet Hattı

Hİ – Level ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız tüm sorunları güncel iletişim kanalları üzerinden firmaya bildirmeniz mümkündür. E – posta ve çağrı merkezi üzerinden iletişime geçerek şikayet bildiriminde bulunmanız mümkündür. Firmanın güncel iletişim kanalları arasında doğrudan şikayet bildirimi için herhangi bir özel iletişim birimi bulunmaz. Bu nedenle çağrı merkezi telefon numarasını arayarak şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

  • Hi – Level Şikayet Hattı: 0 216 600 20 00

5 YORUMLAR

  1. a101 den aldığim hi-level 32 gb hafiza kartına 5 yasindaki kizimin butun resimlerini videolari attim karti cikardim telefonumdan, bir kac gun sonra tekrar taktigimda telefon karti okumadi baska telefoblarada taktim ama hic biri okumadi, sikayetciyim o kadar anı heosi gitti

  2. 11.02.2021 tarihinde tekirdağ /çorlu hilevel servisine giden televizyonum 01.03.2020 tarihi gösterdiği zamana kadar hala televizyonum gelmedi her aradığımda parça gelecek,test ediyoruz deniyor.Bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

  3. A 101den hi level marka 32 gb hafıza kartı aldım bozuk çıktı iade edemiyorum garantiye göndermem gerekiyormuş ama her hangı bir iletişim bilgisi bulamadım bilgi verebilirmisiniz

  4. Hi leval bu şekilde mi mallzeme satıyorsunuz saatığınız malzemelerin garantisi varsa ve neden müşteri hizmetleri ve yeknik servisiniz ücretli oluyor 10 günlük aldığım televizyon arıza veriyor teknik servisi aradığimda bana gelip bakmaya 180£ ücret talep ediyorsunuz nasıl bir şey bu ayıp dır yaptığınız bu mu müşteri memnuniyeti bumu müşteri hizmeti satığınız ürünlerin arkasında durun duran bir firma olun

  5. a101 den hi level marka 32gb usb aldım 6 günde bozuldu.Anlaşmalı kargonuz neresi ve birde a101 fişi aslı mı lazım fotokopisi mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here