Ana sayfa Özel Kurumlar Hilton Otelleri Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hilton Otelleri Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2
hilton iletisim
hilton otelleri numarasi

Türkiye ve dünyada birçok farklı otel ile hizmet veren Hilton Otelleri, müşteri memnuniyeti açısından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sunmaktadır. Dünya genelinde veya yerel düzeyde otel temsilcileri ile görüşme sağlayarak tüm sorunlarınızı kısa süre içinde firma yetkililerine iletebilirsiniz. Hilton Otelleri iletişim adresleri üzerinden anında sorunlarınız için alternatif ve hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Birçok kurumsal firmada olduğu gibi Hilton Otelleri de müşterilerinin mevcut tüm sorunlarını kısa süre için tamamlamak için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Hilton Otelleri İletişim Merkezi

Hilton Otelleri iletişim sayfası üzerinden doğrudan firma ile görüşme sağlayarak ister online isterseniz de doğrudan iletişim kanalları ile yardım alabilirsiniz. Sorunlarınızı veya taleplerinizi iletişim merkezi üzerinden firmaya iletmeden önce hizmet aldığınız otelin bulunduğu bölgenin iletişim kanalları ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Rezervasyon veya diğer tüm işlemleriniz için iletişim sayfası üzerinde yer alan aktif iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Türkiye ve dünya genelinde sayısız otelle hizmet verdiği için Hilton Otel ile iletişime yerel düzeyde geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Hilton Otelleri Müşteri İletişim Formu

Hilton Otelleri destek sayfası üzerinden iletişim formu ve diğer tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. İletişim formu üzerinden sorunlarınızı kısa süre içinde iletebileceğiniz gibi aynı zamanda otel hizmetleri hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hilton Otel ile müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden doğrudan iletişime geçerek hızlı hizmet alabilirsiniz. Kısa süre içinde yetkililerle görüşme sağlayarak sorunlarınız için en hızlı çözüm önerilerini elde etmeniz mümkündür. Yardım sayfasına göz atarak Hilton Otel hizmet detaylarına ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hilton Otelleri hakkında bilgi edinmek ve hizmet sorunlarına ilişkin şikayetlerinizi bildirmek için mevcut iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Hilton Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hilton Otelleri Türkiye iletişim adreslerini kullanarak mevcut hizmetlere ilişkin tüm sorunlarınızı kısa süre içinde firmaya iletebilirsiniz. Türkiye genelinde birçok farklı bölgede hizmet sunana Hilton Otelleri müşteri memnuniyeti açısından rezervasyon ve diğer tüm hizmetler için destek sağlar. Rezervasyon veya diğer işlemlerinizin için çağrı merkezi numarasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Ancak yerel düzeyde otel iletişim bilgileri üzerinden hizmet aldığınız veya alacağınız otel numarası ile iletişime geçmek çok daha sağlıklı bir yöntem olacak.

  • Hilton Otelleri Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 9 446
  • Hilton Otelleri Rezervasyon Numarası: 444 9 879

Hilton Otelleri Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 9 446 veya 444 9 879 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak anında otelin müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz her konuda müşteri hizmetleri üzerinden destek alarak kısa süre içinde tüm sorunlar için çözüm önerileri alabilir veya dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hilton Otelleri müşteri hizmetleri tarafından sağlanan tüm hizmetler müşteri memnuniyeti açısından hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülmektedir. Hilton Otelleri Türkiye sayfası üzerinden kurumsal iletişim numaralarını görüntüleyerek anında hizmet alabilirsiniz.

Hilton Otelleri Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Hilton Otellerini takip ederek sorularınızın çözümü için resmi hesap ile iletişime geçebilir veya güncel kampanya ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz. Dünya genelinde birçok farklı noktada hizmet veren Hilton Otelleri müşterilerinin her koşulda firma ile iletişime geçmesi için farklı tür iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlamaktadır. Hilton Otelleri resmi sosyal medya hesapları:

2 YORUMLAR

  1. Ben ,8 senedir temizlikcim 5 sene okul temizliği 1 sene emniyet müdürlüğü temizlik 2 sene Antalya ya asdemprak da otelde calisdim ,2 tane seftikam var cam silerim ise ilktiyacim var numaram 05308333840

  2. Doubletree By Hilton Antalya Kemer için teşekkür etmek istiyorum.Pandemi sonrası ilk tatile gidenlerdim. Harika bir tatil geçirdim.O kadar memnun kaldım ki bir gece daha uzattık :). O kadar 5 yıldız otele gittim.Böyle bir hizmeti asla hiçbir yerde görmedim.Sibel Hanım gelmeden birgün önce arayarak istediğim birşey olup olmadığını sordu.Bende Erikli den başka su içemediğimi söyledim.İsteğiniz su olsun dedi.O kadar bar var o kadar garson var. Nereden Erikli istesem kimse garipsemiyordu hemen getiriyordu.Otelin konumu harika. Yemekleri gerçekten muhteşem.Ben et konusunda hassas bir insanım.Dışarda et yiyemem.Ama burada ete doydum.Büyük Şef Ahmet Usta harika bir iş çıkarmıştı.Konyalı İsmail Ustamız tam Konya usulü etliekmek yapıyordu ayrıca pizzaları da süperdi.4 günlük tatil de tam 2 kilo almışım :)Food Truck hizmetleri de süperdi.Bugüne kadar yediğim en güzel Tacoyu yedim.Pandemi tedbirleri gayet yerindeydi.Hiçbir şeyden en ufak rahatsızlık duymadım.Bütün personel gayet kibar saygılı ve güleryüzlüydü.10 numara 5 yıldız bir tatil geçirdim. Hukukçu olmam münasebetiyle ilk başta sanırım denetçi falan sandılar beni dedim baktım ki herkese aynı hizmeti veriyorlar.DoobleTree by Hilton Kemere doyamadım.Sibel Hanım dünyanın en tatliş insanı o kadar nazik ki giderken Metin Beyle kapıya kadar uğurlayip arkamizdan su döktü.Sürekli bir arzumuz olup olmadığını sorup durdu.Çok yakından ilgilendi.Metin Bey daha otele giriş yapar yapmaz ve tatil boyunca bizimle çok güzel ilgilendi.Bugüne kadar gördüğüm En disiplinli garsonlardan Elmas Hanım bıkmadan usanmadan güleryüzlülüğünü kaybetmeden bize servis yaptı.Daha önce de Hilton’un başka otellerinde kaldım ancak bu hizmeti hiçbir yerde görmedim.Başta Sibel Hanım olmak üzere Metin Bey Ahmet Şef İsmail Usta Elmas Hanıma çok çok teşekkür ediyorum.Eylülde tekrar görüşmek üzere…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here