Ana sayfa Özel Kurumlar Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Horoz Lojistik gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan yurt dışı kargo servis şirketlerinin müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Horoz Lojistik müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Horoz Lojistik müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Horoz Lojistik müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Horoz Lojistik müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Horoz Lojistik gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
info@horoz.com.tr

Arama Terimleri: horoz lojistik iletişim, horoz lojistik telefon numarası, horoz lojistik müşteri hizmetleri, horoz lojistik çağrı merkezi, horoz lojistik genel müdürlük, horoz lojistik şikayet hattı, horoz lojistik mail adresi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here