Ana sayfa Bankalar HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0

Türkiye’de 1990 senesinden bugüne eylemde bulunan HSBC Bankası, Birikim Yönetimi, Bireysel Bankacılık, Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı şeklinde hizmetleri sunmaktadır. HSBC Bankası, ATM, telefon ve dijital bankacılığı, şubeleri kanalları ile müşterilerine finansal manada çözümler bulmaktadır.

HSBC’nin Dünya Çapında Tanınmışlığı

Londra’da yer alan ve dünyanın en önemli bankacılık, finans hizmetleri kurumlarından birisi olan HSBC Bankası, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya-Pasifik kısmı, Afrika, Ortadoğu olmak üzere 66 ülke çapında ve bölgede yaklaşık olarak 3 bin 800 ofisi ile hizmet vermekte.

HSBC Sürdürülebilirlik Projesi

HSBC Türkiye, sürdürülebilirlik ve sorumluluk çalışmaları bakımında yürütmüş olduğu bütün toplumsal yatırım projelerini ”Geleceğe Gönüllüyüz” adlı proje adı altında sürdürmekte. Bu program etrafında, çevre, eğitim ve toplum alanlarında projeler gerçekleştirilmekte.

Bu program ile beraber eğitim sahasındaki çalışmalar ile muhtaç çocuk ve gençlerin eğitimlerine katkı sağlanır iken; çevre sahasında, doğal hayatın devamlılığı ve etraf bilincinin geliştirilmesine yönelik projeler desteklenmektedir. Toplu sahasında yürütülen projeler bakımındaysa sivil toplum kurumları işbirlikleri yapılıp, toplumun dezavantajlı olan kesimlerinin gelişmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Bu program bünyesinde, HSBC Türkiye çalışanlarının gönüllü desteği oldukça fazladır.

HSBC Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle HSBC Bankası resmi müşteri hizmetleri numarası olan bu 444 0 111 numara aranmalı. Ardından sırasıyla 1,8 ve 4 tuşları tuşlanarak HSBC Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 0 111 -> 1-8-4

Arama Terimleri: hsbc müşteri hizmetleri bağlanma hemen, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma, hsbc müşteri hizmetleri, hsbc müşteri hizmetleri numarasına bağlanma, hsbc müşteri hizmetleri bağlanmak, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanmak, hsbc müşteri hizmetleri şimdi direk bağlanma, hsbc müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here