Ana sayfa Alışveriş Huggies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Huggies gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan bebek bezi üretici markaların müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Huggies müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Huggies müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Huggies müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak bebek bezleri hakkında bilgi alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Huggies müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Huggies gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 202 31 00

Huggies Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@huggies.com.tr

Huggies Satış Mağazası Merkez Şubesi Adresi:
AND Plaza İçerenköy Mah, Umut Sok. No.10-12, D:13 (Ataşehir – İstanbul)

Arama Terimleri: Huggies iletişim bilgileri, Huggies telefon numarası, Huggies irtibat tel, Huggies canlı destek, Huggies müşteri temsilcisi, Huggies şikayet hattı, Huggies iletişim, Huggies çağrı merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here