Ana sayfa Özel Kurumlar İHA İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numaraları

İHA İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numaraları

İhlas Haber Ajansı gibi izleyici veya okuyucu kitlesi fazla olan birçok özel kurumların ihbar hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi iletişim telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. İhlas Haber Ajansı çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Whatsapp hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. İhlas Haber Ajansı çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

İhlas Haber Ajansı ile iletişime geçenlerin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, iha ihbar numarasını bulma, haber niteliği taşıyan ihbarlar gibi işlemler yer almaktadır.

İhlas Haber Ajansı çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını okuyucu temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da İhlas Haber Ajansı çağrı merkezinden veya izleyici hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

İHA Çağrı Merkezi İletişim İhbar Hattı Telefon Numarası:
0212 454 33 33

İHA İletişim Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası:
0506 889 88 77

Aşağıdaki bağlantıdan İHA ile internet ortamında iletişime geçebilirsiniz.

İHA İletişim Formu Linki

Arama Terimleri: iha iletişim bilgileri, iha telefon no, iha irtibat tel, iha canlı destek, iha müşteri temsilcisi, iha şikayet hattı

1 YORUM

  1. MERHABA EFENDİM🌹Üye olmak istiyorum.İndirimlerden bildirim almak istiyorum.Şu anda da sipariş vericem.Yine aynı 39.90 tl.olan
    kot elbiselerden stoğa girmesini istiyorum.
    Kolay gelsin🙋

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here