Ana sayfa Alışveriş İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

2008 yılında kurulmuştur. Teknoloji ürünlerinde sunulan yüksek fiyatları, kullanıcılar için düşük miktarlara indirgeyerek satış yapma amacını güderek oluşturulmuştur. Kuruluşundan itibaren mağazaya sahip olmamasıyla beraber internet sitesi üzerinden satışları kullanıcılarla buluşturdu. Dünyanın önde gelen markalarını içerisinde barındırıyor olduğu gibi pek çok farklı teknoloji üreticisine de ev sahipliği yapmaktadır.

Teknoloji üreticileri ve teknoloji tüketicilerini internet üzerinde bir araya getirmeye hedefleyerek kurulmuş olmasıyla birlikte fiyat açısından avantaj sağlama hedefiyle kurulduğu günden itibaren çalışmalarını sürdürdü. Her kullanıcı için internet üzerinden elektronik ürün alışverişini kolaylıkla yapabilmeyi mümkün kılmaktadır. Şirketin sunduğu fiyatlarda genel olarak indirimli seçenekler ön plana çıkmakta ve dönemsel olarak farklı teknoloji markaları ürünleri piyasadan ucuza satışa sunulmaktadır.

Bu iletişim numarası aracılığıyla İncehesap.com ile iletişime geçebilir; öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 800 46 23

Arama Terimleri: incehesap çağrı merkezi numarası, incehesap iletişim bilgileri, incehesap müşteri hizmetleri, incehesap müşteri hizmetleri numarası, incehesap telefon numarası, incehesap irtibat tel, incehesap şikayet, incehesap şikayet hattı, incehesap mail adresi, incehesap iletişim numarası, incehesap destek hattı, incehesap çağrı merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here