Ana sayfa Özel Kurumlar İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnci Akü gibi müşteri potansiyeli yüksek olan birçok özel kurumun müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. İnci Akü çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. İnci Akü çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

İnci Akü müşterileri olarak aldığınız akü garanti durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

İnci Akü çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da İnci Akü resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 52 58

Arama Terimleri: inci akü iletişim bilgileri, inci akü telefon no, inci akü irtibat tel, inci akü canlı destek, inci akü müşteri temsilcisi, inci akü şikayet hattı

1 YORUM

  1. Ben 30/12/2017 tarihinde 72 amperlik inci akü aldım. Aracım son 1 aydır soğuk havalarda çalışmamaya başladı. Akü garantili olduğu için Aküyü almış olduğum Kastamonu Sirkecioğlu ticarete getirdim. Akünün şarzının kalmadığını söylediler ve şarza bağladılar. 1 gün kaldı sonra aracıma taktım 1 hafta sonra sorun yine aynı oldu aracımda kaçak olduğunu söylediler. Kaçak ölçümü yapıldı ve kaçak olmadığı söylendi. Ben akünün garantisinin devam ettiğini söyledim ve değiştirilmesini istedim. Aküyü kontrol ettiler ve ömrünün bittiğini söylemelerine rağmen aküyü garanti kapsamında değiştirmeden bana ikinci el akü verdiler. Gereğinin yapılmasını istiyorum Konu ile ilgili Tüketici Hakem Heyetine de başvurumu yapacağım. Ben inci akü kaliteli olduğu için sattıkları malın arkasında duracakları için ve güvenilir olduklarını sandığım için almıştım. YANILMIŞIM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here