Indesit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknolojiye olan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. İnsanların ev kurmaları toplumsal bir olgu olarak ortaya çıktığı gibi bazı ev eşyalarının kullanımını da rutin hale getirmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle evlerimizde daha çok beyaz eşya olarak bilinen teknolojik ürünler bize günlük hayatta yardımcı olmaktadır.

Beyaz Eşyaya Olan İhtiyacı Karşılayan Şirketler

Ülkemizde ve dünyada çok kapsamlı hizmetler sunan beyaz eşya üretici firmaları bulunmaktadır. Üretim, dağıtım, satış ve pazarlama yanında teknik servis hizmetleri de sunan şirketler pazar payından en yüksek payı almak için rekabet etmektedir.

Bu şirketlerden biri de İndesit olarak bilinmektedir. İtalya meşeli bir beyaz eşya firması olarak tanınmaktadır. 1975 yılında İtalya’da kurulmuştur. Şirketler için kısa denebilecek bir süre içinde de 1987 yılında halka arz edilerek borsada işlem görmeye başlamıştır.

İndesit’in Hizmet Sağladığı Markalar

İndesit birçok marka üreticisi ve tedarikçisi olarak çalışmaktadır. Beyaz eşya üretiminin yanında yedek parça üretimi de yapmaktadır. Grubun ana markaları Hotpoint, Ariston Thermo ve Scholtes olarak bilinmektedir. Şirket yaklaşık olarak 16 bin çalışanı ile hizmet vermektedir.

Indesit Teknik Servis Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 50 10

Indesit Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
service.tr@indesit.com

Arama Terimleri: indesit çağrı merkezi, indesit telefon numarası, indesit irtibat telefonu, indesit e-mail adresi, indesit şikayet hattı, indesit müşteri hizmetleri, indesit iletişim, indesit destek hattı

Yorumları Göster (1)

  • Bundan on sene önce indesit marka bir buzdolabı aldım çok güzeldi.Arııza yaptı teknik servisini çağırdık baktılar motor yanmış dediler 750.-TL ödedim güya yapıldı yine dolap soğutmadı neyse gaz bastılar bu defa arkayı açacağız borularda kaçak var dediler 400.-TL istediler yine garanti vermediler bende güvenemedim yaptırmadım.Size soruyorum ne yapmalıyım bütün evraklar elimde şimdi atayımmı yepyeni buzdolabını belkide motoru yanık deyildi öylesine değiştirdiler.Ben mağdur oldum şirketten yardım istiyorum.Saygılarımla...

    Vazgeç

    Bir Yorum Bırakın

    E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*