Ana sayfa Bankalar İNG Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İNG Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

23

Ülkemizde bulunan İNG Bank 1991 yılı içerisinde bankanın eski ismi Türk Boston Bank A.Ş. Olarak değiştirilmiştir. 1994 senesine gelindiğinde oyak grubu hisse senetlerinin tümünü satın almıştır. Böylelikle bankanın tek sahibi olmuştur. 19 Haziran 2007 tarihinde ise İNG Grubu Oyak Grubunu sahib olduğu tüm hisseleri ve oyak grubunu kendi çatı altına alarak çalışmaları hız katmıştır.

İng grubuna ait olan banka 7 Temmuz 2008 yılında ülkemizde tam hizmete başlamıştır. İNG Bank ülkemizde hem bireysel hem de kurumsal olarak müşterilerine en hızlı ve güvenli hizmeti sunmaktadır. İNG Bank aslı Hollanda kökenli bir bankadır. İNG Bank Kuzey Latin, Avrupa, Asya, Amerika ve Avustralya olmak üzere bir çok ülkede faliyetlerine sunmaktadır.

Genel olarak bakarsak ing bank şu anda 40’dan fazla ülkede şubesi bulunmakta ve hizmet vermektedir. İNG Bank bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermek için 53 binden fazla çalışanları ile hizmet vermektedir.

İNG Bank müşteri hizmetlerine direk  bağlanmak için ilk önce İNG Bank müşteri hizmetleri iletişim numarası olan 0850 222 06 00 aranacak. Sonrası sırasıyla 3 ve 0 tuşlarını tıklayarak ing bank müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde bağlanabilir ve destek alabilirsiniz.

İNG Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numaraları:
0850 222 06 00 -> 3-0

Arama Terimleri: ing bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ing bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ing bank müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma ing bank bank müşteri hizmetlerine bağlanma, ing bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ing bank müşteri hizmetleri, ing bank müşteri hizmetleri numarası, ing bank müşteri hizmetlerine bağlanma numarası

23 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here