Ana sayfa Özel Kurumlar İntegral Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İntegral Yatırım Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
integral yatirim cagri merkezi
integral yatirim iletisim

Yatırımcılarına kurumsal iletişim desteği sağlayarak hızlı ve kaliteli çözüm önerileri sunan İntegral Yatırım, yatırım ürün ve hizmetlerinin yanı sıra müşteri desteği ile de dikkat çeker. Müşterilerinin yatırımlarını en iyi finansal araçlar ile değerlendirmelerini sağlayan ve hızlı çözüm önerileri ile olası sorunların çözümünü mevcut iletişim kanalları ile çözen firma, müşteri hizmetleri desteği ile hizmet sunar. İntegral Yatırım iletişim kanallarını kullanarak yatırımlarınızı değerlendirebileceğiniz en iyi araçları öğrenebilir ve hizmet alabilirsiniz.

İntegral Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İntegral Yatırım çağrı merkezi telefon numarasını arayarak firma temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Ayrıca online iletişim kanalları ile canlı destek hattı ile iletişim desteği sunan firma müşterilerinin sorunlarına etkili çözümler sunar.

  • İntegral Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 858

İntegral Yatırım Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

İntegral Yatırım çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra hafta sonları ve resmi tatiller dışında firma temsilcisi ile canlı bağlantı gerçekleştirmeniz mümkündür. Öte yandan Integral Yatırım iletişim sayfasını kullanarak ‘’Sizi Arayalım’’ seçeneği ile müşteri temsilcisinin sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde elektronik ortam üzerinden girdikten sonra müşteri temsilcisi tarafından aranmanız mümkündür. Yatırımlarınızı değerlendirebileceğiniz en iyi yöntemler, hızlı müşteri desteği ve alternatif çözümler ile müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden anında sonuç alabilirsiniz. 

İntegral Yatırım İletişim Destek Merkezi

İntegral Yatırın iletişim merkezi üzerinden firmanın aktif tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Sorunlarınızın bildirimi veya talepleriniz için doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanabileceğiniz gibi, canlı destek hattı üzerinden de çok daha hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. Günün her saatinde en uygun iletişim kanalı üzerinden firma ile görüşmeniz mümkündür. İntegral Yatırım’ın güncel tüm iletişim kanalları ile en hızlı ve etkili çözümleri öğrenebilir veya ürün ve hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz.

İntegral Yatırım İletişim Formu

Online iletişim formunu kullanarak veya canlı destek hattı üzerinden; şikayet, talep ve önerilerinizi firmaya en kısa sürede iletmeniz mümkündür. Kurumsal iletişim kanalları ile müşteri desteği sağlayan firma doğrudan ve online iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede müşterilerinin sorunlarına yönelik etkili çözüm önerileri sunmaktadır. En kısa sürede yanıt alabileceğiniz iletişim yöntemini kullanarak kısa sürede karşılaştığınız sorunların aşılmasını sağlayabilirsiniz.

İntegral Yatırım Şikayet Hattı

İntegral Yatırım finansal çözümlerine ilişkin firmadan aldığınız hizmetlere yönelik şikayet bildirimlerinizi güncel tüm iletişim kanalları üzerinden firmaya bildirmeniz mümkündür. İletişim kanallarını kullanarak şikayetleriniz iletebileceğiniz gibi çağrı merkezini arayarak da tüm şikayetlerini iletmeniz mümkündür. Firmanın canlı destek hattı veya iletişim formu ile kurumsal destek almanız mümkündür. Şikayet bildirimleri için kurumsal iletişim kanalları tercih edilmelidir.

  • İntegral Yatırım Şikayet Hattı: 444 1 858

İntegral Yatırım Sosyal Medya Hesapları

Uzman görüşleri ve yatırım tavsiyeleri ile sosyal medya araçlarını aktif olarak kullanan İntegral Yatırım, müşterilerinin geri bildirimlerini de sosyal medya hesapları üzerinden yapmalarını sağlar. Günün her saatinde sosyal medya hesapları üzerinden aktif olarak görüşme sağlayarak sorunlarınızı iletebilir veya firmanın kampanya ve duyurularından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yatırım tavsiyeleri ile müşterilerinin yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirebilecekleri öneriler de sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılır. İntegral Yatırım resmi sosyal medya hesapları: