Ana sayfa Bilişim iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Apple tarafından 9 Ocak 2007 tarihinde çıkarılan müzik çalar ve internet bağlantısı gibi özelliklerine sahip olan telefondur. Aynı yıl içerisinde 29 Haziran’da Amerika’da ve o yılın sonlarına doğru da Türkiye ve Avrupa piyasaya sürmüştür. Ürün son derece ilgi çekmiştir. Tamamen dokunmatik ekran oluşmaktadır. Aynı zamanda çok fazla sayıda da algılayıcı bulunmaktadır.

Üründe, mavidiş, kablosuz ağ, edge, ağ tarayıcısı ve flash bellek tabanlı cep bilgisayarı olarak tasarlanmıştır. Çok fazla beğenilmesine rağmen kısıtlayıcı olması ve pahalılığı nedeniyle çok fazla eleştiriye maruz kalmıştır. Günümüze kadar da çeşitli modelleri çıkartılmıştır.

Aynı şekilde pahalı olması ile sürekli olarak da eleştirilmektedir. 2007 yılında ilk çıkarıldığı zamanlarda 8GB ve 4 GB’lık model bulunmaktadır ve satışa sunulmuştur. Bunun 1 ay sonrasında Apple 16GB çıkarmıştır ve 4GB’lık modeli iptal etmiştir.

Bunun üzerine Apple’ın ilk müşterileri tarafından şikayetler gelmiştir ve fiyatlarda indirim olmasına bağlı olarak zarar gören müşterilerine teselli olarak 100 dolar değerinde hediye çekleri vermiştir. Günümüzde halen birçok birey tarafından tercih edilmektedir.

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
00800 448 829 878 (Sabit Hatlar İçin İletişim Numarası)
0 (216) 282 15 11 (Cep Telefonu İçin İletişim Numarası )

Arama Terimleri: iphone müşteri hizmetleri, iphone çağrı merkezi, iphone telefon numarası, iphone şikayet, iphone teknik servis numarası, iphone iletişim, iphone müşteri hizmetleri numarası, iphone şikayet hattı, iphone iletişim numarası, iphone çağrı merkezi, iphone destek hattı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here