İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası / İletişim / Çağrı Merkezi / Canlı Destek

Türkiye İş Bankası ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve istekleriniz için kullanabileceğiniz birçok farklı işlem kanalı bulunmaktadır. Müşterileri ile en hızlı iletişimi kurmak adına İş Bankası iletişim adresi ve çözüm kanalları 7/24 yanıt vermektedir. Telefon şubesi, e – posta iletişim, elektronik iletişim formu vb. birçok farklı seçenek İş Bankası müşteri hizmetleri işlem kanalları üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

İş Bankası Destek Merkezi

Türkiye İş Bankası ile en kısa yoldan iletişime geçmek için kurumsal veya bireysel destek merkezlerinden yararlanabilirsiniz. İş Bankası destek hatalarına:

Üzerinden hızlı erişim sağlayabilir ve kurumsal web sayfaları üzerinde yer alan adımları takip ederek anında İş Bankası yardım merkezlerine ulaşabilirsiniz.

İş Bankası İletişim Formu

İş Bankası ile ilgili tüm ürün ve hizmet sorunları, itiraz, istek, soru ve öneri ve görüşleriniz için İş Bankası iletişim formunu kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmeti seçerek iletişim formunu bankaya iletebilirsiniz.

Ekranı üzerinden hizmet alabilirsiniz.

İş Bankası İletişim E – Posta Adresi

İş Bankası ile kolay iletişim sağlamak ve banka ile ilgili tüm sorunlarını en hızlı bir şekilde iletmek isteyen kişiler tarafından e – posta adresi tercih edilebilir. Türkiye İş Bankası kurumsal e – posta adresi üzerinden sorunlarınızı veya önerilerinizi kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Adresi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Şikâyet Hattı

Türkiye İş Bankası ürün ve hizmetleri için şikâyette bulunmak isteyen kişiler müşteri numarası, şifresi, banka kartı numarası veya diğer hesap bilgileri ile şikayet hattı üzerinden iletişim kurabilir. Banka ile ilgili tüm şikâyetlerini için:

Telefon numarasını ve web adresini kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi veya sesli yanıt servisi ile görüşerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası sayesinde telefon bankacılığı ile çok sayıda işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası iletişim adresleri üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • 0850 724 0 724
  • 444 02 02

Numaralı müşteri hizmetleri numarası ile bankaya dair yaşadığınız tüm sorunlara yönelik hizmet alabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemi:

  • İlgili çağrı merkezi numarası tuşlanır,
  • Ana menü üzerinde sırasıyla; 5 – 9 – 5 ve 2 tuşlanır,
  • Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanır.

İş Bankası müşteri hizmetleri ve telefon şubesi tuşlamalarına buradan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Sosyal Medya Hesapları

İş Bankası kurumsal iletişim adreslerinin yanı sıra sosyal medya üzerinden anında 7/24 banka ile iletişim kurabilirsiniz.

İş Bankası Posta Adresi

Tüm başvuru, hizmet ve diğer işlemleri için İş Bankası posta adresine:

  • İş Kuleleri Kule: 1 Kat, 34330 Levent / İstanbul
  • Müşteri İlişkileri İsbank PK 134 34330 Levent / İstanbul

Üzerinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Faks Numarası

Türkiye İş Bankasına faks yoluyla belge göndermek isteyen kişiler için banka tarafından belirlenen fak numaraları:

  • Yurt İçi: 0 212 316 04 04
  • Yurt Dışı: + 90 212 316 04 04

Faks numaraları ile erişim sağlayabilirsiniz. Söz konusu numaralar üzerinden faks adreslerine göndereceğiniz mektup ile tüm sorunlarınıza kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak İşaretli Alanlar Gereklidir*