Ana sayfa Devlet Kurumları İŞKUR Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

İŞKUR Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

0
iskur sikayet hatti
iskur numarasi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) gelişmiş iletişim seçenekleri ile tüm vatandaşların iş bulma süreçlerine destek sunmaktadır. Özellikle gelişen teknolojik ve internet altyapılar sayesinde iş bulma süreci söz konusu iletişim kanalları ile çok daha kısa sürede gerçekleştirilmeye başlamıştır. İŞKUR iletişim adreslerini kullanarak kayıt işlemlerinizi yaparak resmi veya özel tüm firmaların iş ilanlarına herkesten önce erişim sağlayarak işlem yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra İŞKUR ile iletişime geçerek iş bulma sürecini kısaltacak tüm adımları öğrenebilirsiniz. ALO 170 veya 444 75 87 iletişim hattını arayarak direkt İŞKUR çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. 7/24 aynı hat üzerinden destek sunulur.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Telefon Numarası

Soru, öneri, eleştiri, ihbar, şikayet başvuru işlemlerine ilişkin her konuda İŞKUR ile hızlı görüşme sağlamak isteyen vatandaşların İŞKUR iletişim numarasını arayarak işlem yapması mümkündür. Bunun yanı sıra doğrudan genel müdürlük telefon numaraları üzerinden vatandaşların İŞKUR hizmetlerine ilişkin detaylı bilgi alması veya olası sorunlar için destek alması mümkündür.

  • İŞKUR Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 75 87
  • İŞKUR İletişim Telefon Numarası: 312 216 30 00 – 312 216 30 01
  • İŞKUR Faks Numarası: 312 435 29 27

İŞKUR İletişim Destek Merkezi

Türkiye İş Kurumu iletişim merkezi üzerinden; il müdürlükleri, genel müdürlük ve birimler, iş kulüpleri, iletişim hattı ve kep adreslerine anında hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede en etkili iletişim kanallarının tamamına tek bir adres üzerinden ulaşmanız mümkündür. Online ya da doğrudan iletişim kanalları ile vatandaşların İŞKUR hizmetleri hakkında detaylı bilgi alması ve işlem gerçekleştirmesi mümkündür.

İŞKUR İletişim Formu

İŞKUR online işlemler sayfası üzerinden iş arayan veya iş verenlerine doğrudan kayıt oluşturmaları ve sistem üzerinden ilan vermeleri veya başvuru yapması mümkündür. İletişim formlarını kullanarak rahatlıkla söz konusu işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkündür. E – şube ile kayıt işlemleri başta olmak üzere her konuda İŞKUR hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek mümkündür. Gerekli iletişim ve kişisel bilgilerin girilmesi halinde vatandaşların bu sistem üzerinden sorunlarına yanıt bulması mümkündür.

İŞKUR İnternet Şubesi (Online İşlemler)

İŞKUR online işlemler sayfası üzerinden iş arayan veya işverenlerin işlem gerçekleştirmesi mümkündür. Kısa süre içinde iş arayanların kayıt ve özgeçmiş oluşturma adımlarını takip ederek sisteme üye olmaları ve danışman atamasının ardından ilgili tüm iş alanları için başvuru yapmaları mümkündür. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra yerel/kurumsal firmalar ve mahalli idari kuruluşları gibi pek çok farklı kurumun iş ilanları İŞKUR üzerinden görüntülenebilir.

İŞKUR Şikayet Hattı

Türkiye İş Kurumu hizmetlerine ilişkin genel müdürlük veya şube özelinde yaşadığınız sorunları mevcut tüm iletişim kanalları üzerinden iletmeniz mümkündür. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren İŞKUR bu yönüyle bakanlık birimlerine şikayet edilebilir. Tüm iletişim kanalları ile şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

  • İŞKUR Şikayet Hattı: Alo 170

İŞKUR Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye İş Kurumu sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel duyurulardan haberdar olabilir ve yenilikleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında aynı sosyal medya hesapları ile iş arayan veya işverenlerin taleplerini veya şikayetlerini iletmeleri de mümkündür. Her bir iletişim kanalı üzerinden benzer işlemler gerçekleştirilebilir. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sosyal medya hesapları:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here